DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA 40%

Już od 199,00 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
DEBO0040-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA pozwala cieszyć się schłodzoną, orzeźwiającą wódką nawet w 30-stopniowe lipcowe popołudnie. Specjalna beczka o właściwościach termoaktywnych utrzymuje niską temperaturę alkoholu nawet o… 4 godziny dłużej!

Wystarczy, że włożysz do beczki butelkę wyjętą prosto z lodówki, a przez większość wieczoru będziesz się delektować zimną wódką w gronie przyjaciół. Dębowa Polska spełnia marzenia!

Dębowa Polska termo beczka – smak schłodzonej wódki

Schłodzona, zroszona cienką warstewką chłodu butelka, orzeźwiająca wódka, która nie gryzie w podniebienie…. Dębowa Polska w termo beczce pozwala przez wiele godzin cieszyć się perfekcyjną temperaturą alkoholu.

Wódka uświetni grilla w gronie przyjaciół, orzeźwi podczas biwaku na łonie natury, rozbawi towarzystwo w trakcie domówki w środku lata… pokona nawet najbardziej uciążliwe upały. Dla twojej przyjemności i wygody o każdej porze roku!

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA - Najbardziej schłodzona wódka

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA to opakowanie wielorazowego użytku – możesz niejednokrotnie chłodzić butelkę Dębowej Polskiej na każdą gorącą okazję. Beczka wygląda wybornie, zachwyca dębowym kolorem, widocznymi usłojeniami i drewnianym motywem.

Beczka powstała z polskich dębów w zakładzie założycieli marki, czyli Państwa Markiewicz. Inspirowana naturą i Polską, stanie się ozdobą w każdym domu.

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA - Smak polskiej wódki

W czym tkwi fenomen wódki Dębowej? Przede wszystkim powstaje z naturalnych składników, została pozbawiona zbędnej chemii, zamyka w sobie polskie zboża i spirytus, krystaliczną wodę i dębowe pasemko. To właśnie ono nadaje słomkowego koloru i łagodzi ostrość, dzięki czemu alkohol nie gryzie w podniebienie, jest lekki, orzeźwiający, gładki.

Jeśli więc szukasz polskiej wódki o specyficznym smaku, całkowicie odmiennej niż wszystkie, Dębowa Polska termo beczka spełni Twoje najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Stanie się główną ozdobą urodzin, zachwyci bliską osobę jako prezent, przyozdobi gablotę z alkoholami, sprawi, że ważna okoliczność zostanie godnie uczczona – tak, jak na to zasługujesz!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Producent DĘBOWA POLSKA
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.