Beluga

Nie udało się znaleźć pasujących produktów

Mimo iż wódka marki Beluga jest stosunkowo młoda, a pierwsza partia produktu trafiła na rynek dopiero w 2002 roku, destyluje się ją w miejscu, które wręcz przesiąknięte jest ponad stuletnią tradycją gorzelniczą. Mowa oczywiście o zakładzie nazywanym Mariinsk, pod dachem którego skompletowano najwyższej jakości podzespoły potrzebne do wyrobu napojów wyskokowych. Sprzęt pochodzi między innymi z Czech, Włoch oraz naturalnie z samej Rosji i zapewnia dokładną kontrolę nad przygotowaniem kolejnych serii oraz gatunków napitku. Tak jak w przypadku każdej renomowanej firmy również Beluga Noble Russian Vodka korzysta z unikatowych ujęć wodnych, którymi są głębokie na ponad 250 metrów studnie artezyjskie. Krystalicznie czysta ciecz po wydobyciu spod ziemi zostanie jednak dodatkowo przefiltrowana przez warstwy piasku kwarcowego oraz srebra. Sercem każdej wódki jest jednak bezsprzecznie słód stosowany w wyrobie napoju. W wypadku rosyjskiej marki mamy do czynienia ze zbożami z nieskażonej przemysłem Zachodniej Syberii. Jeśli dodatkowo połączyć ten fakt z wspieraniem jedynie naturalnej fermentacji, otrzymujemy delikatny i zrównoważony smak nie dający się porównać z niczym innym.

Beluga Vodka – niekwestionowany autorytet wśród wódek

Beluga Vodka jest znana na całym świecie. Słynie ze swojej niezwykłej jakości, wyjątkowego smaku i dodatków, które pojawiają się w jej składzie. Beluga Vodka na rynku pojawiła się w 2002 roku w postaci 38 butelek ozdobionych małą, srebrną rybką. Wódka zachwyciła świat swoim luksusowym wydaniem, ale także wyjątkową zawartością butelki. Produkowana przez rosyjską gorzelnię Marininsk posiadającą swoją siedzibę w samym sercu mroźnej Syberii. Bazą tego niesamowitego trunku jest krystalicznie czysta woda ze źródeł artezyjskich znajdujących się na głębokości 300m. Zaskakujące są jednak pozostałe składniki. Oprócz wysokiej klasy ziaren pszenicy w wódce pojawia się miód, ostropest plamisty czy owies. Wszystkie produkty są pochodzenia naturalnego i charakteryzują się najwyższą jakością. Wódka Beluga przechodzi proces trzykrotnej destylacji, by następnie poddać się filtracji przy pomocy kwarcowego piasku i srebra. Ta niezwykła metoda sprawia, że trunek staję się krystalicznie czysty i oszałamiająco gładki.

Beluga Vodka – rosyjsko-francuska współpraca

Beluga Vodka słynie z niebanalnych opakowań. Charakterystyczną cechą jest oczywiście mała, metalowa bieługa przyczepiona do frontu butelki. Pojawia się ona na każdym rodzaju tej ekstrawaganckiej wódki. Niektóre butelki wódki Beluga ozdabiane są skórą, inne zaś cyną. Za projekty butelek odpowiadają projektanci z francuskiego domu koniakowego. Ta owocna współpraca sprawiła, że Beluga Vodka stała się rozpoznawalna na całym świecie. Wyjątkowy, wręcz niesamowity trunek, który zachwyci nawet największego amatora wódki. Idealny pomysł na prezent dla osoby, która wie o wódkach wiele i chciałaby posiadać w swojej kolekcji tak luksusowy trunek.

Beluga Vodka – rybka lubi pływać

Beluga Vodka to uosobienie luksusu i elegancji. Najwyższa jakość zamknięta w szkle. Każda butelka ozdobiona jest małą metalową rybką. Sama nazwa trunku również nawiązuje do ryby, ponieważ bieługa to tak naprawdę długowieczna, ogromna ryba z gatunku jesiotrowatych. Okazuje się, że może dożywać nawet stu lat. Miarą luksusu jest wspaniały, czarny kawior pozyskiwany z tej ryby, którego każdy choć raz w życiu chciałby skosztować.

Beluga – ryba lubi pływać

Czy wiesz jak wygląda logo marki Beluga? Ryba nad logotypem to znak rozpoznawczy tego rosyjskiego trunku. Beluga Noble Vodka posiada szlachetny, aromatyczny smak, ponieważ zawiera unikalne, naturalne składniki. Spirytus słodowy i najczystsza woda artezyjska to tradycyjne składniki, które mają pierwszorzędne znaczenie w produkcji wódki Beluga. Gdy tylko napój jest gotowy, rozpoczyna się trzydziestodniowy okres „odpoczynku”. Tego rodzaju technologia jest sprawdzona od wieków. Spróbuj jednej z dostępnych u nas wódek Beluga. Ryba na etykiecie powinna zachęcić do skosztowania.

Beluga – ryba, która lubi pływać

Beluga to znana rosyjska marka alkoholi, która w swoim logo posiada zwierzę, a dokładniej rybę. Beluga – ryba na etykiecie jest bardzo charakterystyczna, dzięki czemu wielu koneserów nie zwraca prawie uwagi na nazwę, kojarzy markę jedynie z ryby. Wódka ta może pochwalić się szlachetnym, aromatycznym posmakiem, ponieważ zawiera w swoim składzie jedynie naturalne oraz unikalne komponenty. Nazwa marki pochodzi od ryby z rodziny jesiotrowatych, dużej i drapieżnej, z której również pozyskuje się cenny kawior.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.