DĘBOWA POLSKA STOLIK 0,7L 40% + 4 KIELISZKI

215,00 zł
SKU
DEBO0097
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA STOLIK + 4 KIELISZKI sprawi, że smakowanie czystej stanie się przyjemne i wygodne w każdych warunkach. Biwak na łonie natury? Ognisko przy górskim schronisku? Wędkowanie nad jeziorem?

Nie potrzebujesz przenośnego stołu, wybierz Dębową Polską z gotowym stolikiem, na którym ułożysz 4 kieliszki – dla siebie i przyjaciół. Zadbaj o wygodę i przyjemne delektowanie się trunkiem niezależnie od okazji – zasługujesz na to!

Dębowa Polska – stolik na każdą okazję

Marka Dębowa Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich smakoszy czystej – w tym osób, które często podróżują. Właśnie podczas wypraw, czy to na szlak, czy nad jezioro, czy do piwnicy kolegi, drewniany stolik nada się znakomicie, pozwoli wygodnie rozłożyć kieliszki, a nawet drobne przekąski.

DĘBOWA POLSKA STOLIK powstał z trwałego drzewa dębowego, więc posłuży przez lata. Wykorzystasz go podczas wielu okazji, a w momentach, gdy nie będzie używany, stanie się dekoracją w salonie. Wielofunkcyjny stolik wygląda nadzwyczaj kunsztownie i elegancko, dębowy odcień i firmowe logo marki dodają mu uroku, więc przykuwa spojrzenia i zatrzymuje je na długo.

DĘBOWA POLSKA STOLIK plus 4 KIELISZKI - Polska wódka z naturalnych składników

Na uwagę zasługuje nie tylko elegancki stolik, ale i czysta wódka, która dumnie góruje nad kieliszkami. Składa się z naturalnych składników, pozbawionych szkodliwej chemii, to zatem alkohol z bezpiecznego źródła.

Polska wódka zamyka w sobie krystaliczną wodę, lokalne zboża, rodzimy spirytus, a zwieńczeniem jest dębowe pasemko zatopione w procentach. To właśnie ono nadaje jej słomkowego koloru i łagodzi ostrość, czyniąc wódkę przystępną dla kobiet i mężczyzn.

DĘBOWA POLSKA STOLIK WÓDKA - Twój własny stolik na wyjątkowe okazje

Pomysłodawcą opakowania jest Pan Jerzy Markiewicz, czyli właściciel firmy Dębowa Polska. Stoliki powstają we własnym zakładzie Państwa Markiewicz, również pochodzą z Polski, podobnie jak wódka. Wyprodukowane z potężnego dębowego drewna, posłużą w nienagannym stanie przez lata, dostarczając wygody nawet w polowych warunkach.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA STOLIK 0,7L 40% + 4 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.