DĘBOWA POLSKA BECZKA 40%

Już od 285,00 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
DĘBOW-BECZKA-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Wódka DĘBOWA POLSKA BECZKA przywodzi na myśl staropolskie czasy, gdy na suto zastawionych stołach górowały drzewne beczki wypełnione po brzegi alkoholem.

Producent wykonał beczkę z prawdziwego drewna dębowego i przyozdobił czarnymi obręczami. Zwieńczeniem stał się stabilny drewniany stojak i kranik, który służy do nalewania alkoholu do kieliszków. Całości dopełnia nadruk dębu, dumnego i szlachetnego drzewa.

Oferujemy Dębową w beczce na przykład o pojemności 1l, 2l a nawet 3l. Zobacz, w czym tkwi jej fenomen!

DĘBOWA POLSKA BECZKA – Tradycyjne Mistrzostwo w Nowoczesnej Odsłonie

Kunsztowna beczka z dębowego drewna to prawdziwa ozdoba. A wewnątrz znajduje się czysta wódka z polskiego spirytusu zbożowego. Opakowanie zamyka w sobie oryginalny trunek z bezpiecznego, zweryfikowanego źródła, pozbawiony sztucznych składników. Zyskujesz pewność, że to rodzima wódka, oryginalna, bogata w polskie walory smakowe.

Wisienką na torcie jest dębowy wsad, który uszlachetnia smak wódki. Lekki drzewny aromat pieści nozdrza i kubki smakowe, kultywując prawdziwe staropolskie tradycje. Wódka Dębowa Polska beczka nigdy nie zawiedzie swoim smakiem, łagodnym, a jednocześnie charakternym.

DĘBOWA POLSKA BECZKA – Kunszt i Jakość Ukryte w Dębowym Sercu Polski

DĘBOWA POLSKA BECZKA Wódka z krystalicznie czystej wody i najwyższej jakości spirytusu zbożowego perfekcyjnie nadaje się na prezent. Wywoła szeroki uśmiech na twarzy dziadka lub taty, wzbudzi szacunek kontrahenta i szefa. Oryginalny dębowy podarunek zamykający w sobie polski alkohol to esencja dobrego gustu i prostoty.

Wódka Dębowa Polska beczka natychmiast przykuje wzrok na przyjęciu rodzinnym lub spotkaniu biznesowym. Coraz więcej Młodych Par wybiera ją na stół wiejski, ponieważ wpisuje się w styl staropolski, a nawet rustykalny i boho. Wódka w dębowej beczce podniesie rangę spotkania, czyniąc je jeszcze bardziej niecodziennym – skutecznie podgrzeje atmosferę.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Producent DĘBOWA POLSKA
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA BECZKA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.