DĘBOWA POLSKA W DREWNIE ZAMYKANYM 0,7L 40%

140,00 zł
SKU
DEBO0054
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Dębowa Polska w drewnie to jedna z najbardziej eleganckich wódek na rynku. Jeśli szukasz alkoholu na prezent z kieliszkami, idealnie trafi w gusta Twoje, a tym bardziej adresata upominku.

Skrzynka z litego drewna została ozdobiona firmowym nadrukiem, a największą dekoracją są dębowe usłojenia, które sprawiają, że prezentuje się luksusowo.

Fenomen wódki Dębowej tkwi w jej składzie, w którym prym wiodą naturalne wyciągi. To alkohol pozbawiony zbędnej chemii, tworzony na bazie staropolskiej receptury inspirowanej naturą, tajemnicą lasu i sztuką polowania. Może skosztujesz oryginalnej polskiej wódki hołdującej tradycji?

Dębowa Polska w drewnie – wykwintna skrzynka

Dębowa Polska w drewnie to niedrogi prezent, który zamyka w sobie nie tylko butelkę polskiej wódki, ale i 2 smukłe kieliszki oraz przepiękną drewnianą skrzynkę, która stanie się pamiątką i na zawsze zostanie z adresatem upominku. Bez wątpienia udekoruje szafkę, gablotę z alkoholami lub parapet, przykuwając wzrok.

W naszym sklepie kupisz Dębową Polską w drewnie za niewiele ponad 100 złotych, to zatem niewielka inwestycja za tak bogaty produkt, który uświetni każdą okazję.

Dębowa – staropolska tradycja

Korzenie wódki Dębowej sięgają 1982 roku, miejscowości Siedlec, wówczas powstała rodzinna firma prowadzona przez braci - Jerzego i Leszka Markiewicz. Wódka szybko zyskała popularność, obecnie ma oddanych koneserów w wielu krajach, nie tylko w Polsce.

Symbolem rozpoznawczym marki jest oczywiście potężny dąb. Jak zapewnia producent: W kulturze średniowiecza dąb postrzegany był jako symbol szlachetności, siły i sławy. Chcielibyśmy, aby te cechy odnaleźli konsumenci wódki Dębowa Polska w każdej jej butelce. A szlachetne receptury trunków były starannie chronionym rodzinnym sekretem przekazywanym kolejnym pokoleniom w rodzinie Państwa Markiewicz.

Jeśli więc chcesz skosztować iście polskiej wódki z wsadem dębowym, jesteś we właściwym miejscu. Jej naturalny skład, łagodny smak i słomkowy odcień przypadną do gustu każdemu!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA W DREWNIE ZAMYKANYM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.