Veuve Clicquot

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę

Veuve Clicquot producent

Kwintesencja stylu marki Veuve Clicquot to szampan o takiej samej nazwie. Wino najwyższej jakości z dominującym szczepem Pinot Noir określającym strukturę, siłę i intensywność. Kompleksowość zbudowana dzięki odpowiedniej proporcji win z rezerwy, które stanowią do 35% całej kompozycji tego trunku.

Veuve Clicquot cena

Kolor żółty to kolor firmowy Veuve Clicquot. Flagowy produkt firmy, szampan Veuve Clicquot składa się w przeważającej części z winogron czerwonych: Pinot Noir i Pinot Meunier oraz w jeden trzeciej z winogron białych Chardonnay. Pierwszy łyk dostarcza powiewu świeżości oraz siły. Po tych doznaniach następuje cała symfonia owocowych smaków, które zachwycają swoją lekkością i intensywnością.

Veuve Clicquot sklep

Veuve Clicquot nosi przypadkowy znak terytorialny Madame Clicquot. Odmiana winogron na każdej działce jest określana na podstawie oceny gleby, klimatu i ekspozycji. Winnica Veuve Clicquot składa się z 47% winogron Chardonnay, 36% Pinot Noir i 17% Pinot Meunier. Winorośl Clicquot znajduje się głównie na łagodnie nachylonych wzgórzach, dzięki czemu winorośl może korzystać z płytkiej gleby i maksymalnej ekspozycji na światło słoneczne. Od momentu powstania Maison of Veuve Clicquot nawiązał również silną współpracę z innymi plantatorami winorośli w Szampanii. Ci dostawcy winogron i win białych pomagają zapewnić stałą jakość win Veuve Clicquot.

Veuve Clicquot sklep online

Veuve Clicquot Ponsardin Brut to wytrawny szampan, tworzony z 3 gatunków winogron takich jak: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meniuer, pochodzących z około 60 najlepszych winnic. Jest to szampan o pięknym złoto żółtym kolorze z wyczuwalnym aromatem białych owoców, cytrusów, rodzynek i subtelną nutą wanilii.

Veuve Clicquot sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym kupić Venue Clicquot w doskonałej jak na tak dobry szampan cenie. Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów, dysponując alkoholami najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów na FORFITER exclusive.

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Zobacz również: szampan veuve clicquot, szampan veuve clicquot sklep, szampan veuve clicquot sklep internetowy.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.