Bourbon

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 31

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 31

Strona
na stronę

Sklep z Bourbonem

FORFITER exclusive to sklep z Bourbonem, który spełnia wszystkie ważne cechy dobrego sklepu z alkoholem. Przede wszystkim posiadamy szeroki wybór tego wspaniałego alkoholu z kukurydzy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się butelki z Burbonem w dużym przedziale cenowym – od tych najtańszych po te najdroższe. W ten sposób każdy może znaleźć trunek idealnie wpasowujący się w dany budżet.

Dużym atutem sklepu z Burbonem online jest fakt, że klient może w spokoju dokonać zakupu – po przeczytaniu opisu, zapoznaniu się z walorami smakowymi i zapachowymi alkoholu oraz po przestudiowaniu opinii. Nic tak nie zachęci do zakupu butelki trunku, jak duża ilość pozytywnych opinii o Burbonie. W sklepie z Bourbonem ważna jest również profesjonalna obsługa. Pracownicy FORFITER exclusive mogą poszczyć się ogromną wiedzą na temat alkoholi, dzięki czemu z przyjemnością pomogą w wyborze dobrego bourbonu. Inną zaletą jest szybka i bezpieczna dostawa – każda butelka jest zapakowana z namaszczeniem tak, aby najlepszy Bourbon dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Oferujemy również zapakowanie alkoholu jako upominek na ważną okazję – Bourbon na prezent odnajdzie się w tej roli idealnie.

Amerykański bourbon w ekskluzywnej butelce leżący na stole

Oryginalny amerykański bourbon w najkorzystniejszej cenie, tylko u nas!

W naszym sklepie internetowym cena bourbon whiskey jest uzależniona od wielu czynników. Należą do nich między innymi rodzaj i marka poszczególnych napitków. Zawsze jednak pozostaje ona korzystna na tle propozycji konkurencji.

W FORFITER exclusive mamy bowiem dostęp do najpewniejszych i najlepszych źródeł w postaci producentów i licencjonowanych hurtowników, od których pochodzi każda partia sprzedawanego przez nasz sklep alkoholu. Możesz zatem być pewien, że dokonując zakupu na naszej stronie internetowej, stawiasz na wysoką jakość oraz autentyczny, amerykański charakter wybranego przez siebie bourbonu - odwiedź nasz sklep bourbon.

Bourbon - amerykańska whiskey

Bourbon, czyli amerykańska whiskey, produkowana jest z kukurydzy i zbóż, jak żyto czy jęczmień słodowany. Przy takim połączeniu zawartość kukurydzy wynosi od 51% do najczęściej 70%. Charakterystyczną cechą tego alkoholu jest to, że bourbon leżakuje w świeżych, beczkach dębowych, dzięki czemu alkohol zyskuje niezwykły smak i aromat. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bourbony różnych marek najwyższej jakości, dzięki czemu będziesz mógł rozsmakować się w wyjątkowym napitku jakim jest dobry bourbon.

Aby bourbon był bourbonem

Alkohol może nazywać się bourbonem, jeżeli spełnia pewne warunki. Burbony, które znajdziesz w naszym sklepie, w swoim składzie mają mieszankę zboża, w tym minimum 51% kukurydzy. Po zakończeniu destylacji trunek musi mieć maksymalnie 80% czystego alkoholu w sobie, by nazywać się prawdziwym bourbonem.

Za smak bourbonu zakupionego w naszym sklepie internetowym odpowiadają jedynie naturalne składniki charakteryzujące się najwyższą jakością. Taki alkohol leżakuje w nowych beczkach, a jego czas leżakowania podaje się dopiero po okresie czterech lat. W sklepie internetowym FORFITER exclusive znajdziesz prawdziwy, aromatyczny bourbon, o różnym okresie dojrzewania. Każdy znajdzie alkohol odpowiedni dla swoich kubków smakowych i upodobań aromatyczno-zapachowych. Konieczne sprawdź ofertę, jaką przygotował nasz sklep z burbonem online.

Bourbon nalany do szklanki tumbler podany z kostkami lodu

Bourbon znany na całym świecie - klasa i styl

Marki bourbonu znane są każdemu, kto choć raz skosztował i zakochał się w tym trunku. Najbardziej popularne alkohole typu burbon znajdują się również w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz u nas wybitnego Booker'sa czy fenomenalnego Bulleit Bourbona. W sklepie internetowym FORFITER exclusive możesz zakupić także pysznego Evana Williamsa, czy wiele interesujących odmian Jim Beama. Każdy znajdzie coś dla siebie i zatopi się w niepowtarzalnych walorach cudownego burbona. Szukasz takiego? Doskonale - nasz sklep bourbon ma go w ofercie! Dobry bourbon to nasza specjalność!

Jakie są rodzaje Bourbonu?

Burbon to alkohol, który raczej wszyscy znają. Niewiele osób jednak wie, jakie są rodzaje bourbonu. Okazuje się, że jest to niezwykle barwny i różnorodny trunek. Wyróżnia się kilka różnych rodzajów bourbonów:

  • Single Barrel bourbon – bazujący na jednej beczce, bez procesu kupażowania i bez określania dokładnego wieku;
  • Small Batch – Bourbon, który należy do niewielkiej partii destylatów – maksymalnie do kilkudziesięciu beczek;
  • Rye Bourbon – Burbon, w którego skład wchodzi minimum 51% żyta - tak jak wódka zbożowa;
  • Wheat Bourbon – rodzaj Bourbonu, w którego skład wchodzi minimum 51% pszenicy;
  • Corn Bourbon – rodzaj Burbonu, w którego skład wchodzi minimum 80% kukurydzy
  • Blended Bourbon – łączy w sobie mieszankę różnych Burbonów.

Kentucky Straight Bourbon – z czym to się je?

Kentucky Straight Bourbon to określenie, które bardzo często pojawia się na etykietach Burbonów. Określenie to tyczy się tak naprawdę konkretnych Bourbon whiskey. Wiemy już, że aby Burbon mógł mianować się Burbonem, musi mieć odpowiednią zawartość kukurydzy, musi dojrzewać w świeżych dębowych beczkach i musi mieć określoną zawartość procentową alkoholu. Bourbon określana Straight tyczy się zaś wieku. W przypadku Burbonu nie ma określonego wieku, w którym alkohol staje się prawdziwym Burbonem. W przypadku Kentucky Bourbon trunek musi leżakować przynajmniej 2 lata. Co ma do tego wszystkiego słowo Kentucky? Nawiązuje do faktu, że większość Bourbon Whiskey powstaje właśnie w stanie Kentucky w USA. Tak więc pojęcie Kentucky Straight Bourbon odnosi się do wszystkich Burbonów leżakowanych przez minimum dwa lata w stanie Kentucky w USA.

Kentucky bourbon nalany do szklanek typu tumbler

Bourbon a whiskey - czy są różnice?

Bardzo często w dziale mocniejszych trunków możemy poczuć się mocno zagubieni. Zewsząd spoglądają na nas butelki z etykietami opatrzonymi napisami – czy to Burbon, czy to szkocka whisky czy irlandzka whiskey. Tak naprawdę Bourbon i whiskey to dwa określenia dotyczącego tego samego alkoholu – produkowanego głównie z kukurydzy, w USA. Dopiero dodanie kraju pochodzenia – Irlandii – do tego drugiego pojęcia, wskazuje na zupełnie inny napitek. Można więc stwierdzić, że Bourbon a whiskey jak na przykład Jack Daniel's – to ten sam alkohol, produkowany w USA. Nie można znaleźć pomiędzy nimi różnic, bo obydwie nazwy dotyczą tego samego rodzaju alkoholu.

Najlepszy bourbon do 100zł

Klienci często zastanawiają się, czy są w stanie kupić dobry Bourbon w danym przedziale cenowym. Oczywiście – mogą nawet kupić najlepszy Bourbon do danej kwoty, który z pewnością zachwyci ich kubki smakowe. W naszym sklepie z alkoholami online można znaleźć wspaniałe propozycje Bourbon whiskey, które sprostają nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Każdy znajdzie bez problemu dobry Bourbon do 100zł. Z naszej strony możemy polecić:

Najlepszy bourbon do 200zł

Budżet 200zł pozwala nam wybrać najlepszy Bourbon już z naprawdę wysokiej półki cenowej, który zachwyci koneserów z całego świata. Będą to alkohole wysokiej jakości, które świetnie wypadną w każdej kolekcji – tej mniejszej i tej bardziej bogatej. Dobry Bourbon do 200zł to świetny wybór, a dokładając kolejne 20-30zł możemy już skosztować naprawdę wybitnych trunków. W naszym sklepie posiadamy bourbony, gdzie cena idealnie odzwierciedla jakość:

Oryginalny bourbon w dobrej cenie

Warto pamiętać, że oryginalny Bourbon musi spełniać określone warunki, aby mianować się Burbonem. Musi być również wyprodukowany z najwyższej jakości składników, co wpływa na jakość napitku i jego smak. Tylko profesjonalne sklepy z alkoholem online, jak FORFITER exclusive, posiadają w swojej ofercie oryginalny Bourbon najwyższej jakości, dodatkowo gwarantując konkurencyjną cenę. Warto poszukać i znaleźć odpowiedni sklep z Bourbonem, by móc ciszyć się oryginalnym alkoholem w dobrej cenie.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.