Pravda

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 21

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 21

Strona
na stronę

Pravda producent

Firma Pravda S.A. powstała pod koniec 2003 roku. Początkowo zestawiano wódki w zakładach Nisskosher. Nowy zakład mieści się w dawnej winiarni, która została odnowiona i przebudowana. Właścicielem jest Northon John Cooper, który ma swój zakład produkujący alkohole w Filadelfii oraz firmę dystrybucyjną La Maison Delan et Cie. USA jest najważniejszym zagranicznym rynkiem zbytu dla wódek z zakładu Pravda. Sama lokalizacja została wybrana ze względu na wodę, a także na tradycje gorzelnicze Bielska-Białej, w tym produkcję wódek koszernych. Od początku bowiem zamierzeniem właściciela było, by wszystkie produkty miały certyfikat koszerności.

Pravda cena

Wódka powstaje z wyselekcjonowanych, słodkich odmian zbóż rosnących w Wielkopolsce i jest sześciokrotnie destylowana w kolumnach. Następnie jest filtrowana i wymrażana przed zabutelkowaniem. Woda pochodzi z górskich strumieni. W rezultacie powstaje wódka bardzo gładka, neutralna, z lekkim posmakiem słodyczy, przypominająca bardziej receptury wódek klasy super premium produkowanych w Holandii czy Francji, niż trunki wyrastające z polskiej tradycji. To przede wszystkim wódka doskonała do picia, ale także do drinków.

Pravda sklep

W polskiej kulturze wódka zajmuje wyjątkowe miejsce. O dworskich zwyczajach jej picia można by rozprawiać godzinami. Nie bez powodu wódka stała się naszym eksportowym znakiem rozpoznawczym, a w kolejnych recepturach i technikach jej produkcji prześcigali się najwięksi. Ostatecznie w wytwarzaniu wódki jesteśmy mistrzami, nic więc dziwnego, że to jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów pochodzących z naszego kraju.

Pravda sklep online

Wódka Pravda wytwarzana jest z luksusowego spirytusu żytniego i demineralizowanej wody źródlanej, dowożonej cysternami z ujęcia z chronionej strefy górskiej. Używane w produkcji zbiorniki i ciągi technologiczne wykonane są ze stali kwasoodpornej, a prowadzenie procesu technologicznego w ciągu zamkniętym eliminuje niekorzystne wpływy otoczenia. Wódka filtrowana jest przez najwyższej jakości aktywny węgiel drzewny z polskiej brzozy, stosowany w laboratoriach farmaceutycznych. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk. Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego. Największe znaczenie ma jednak degustacja alkoholu. Jeśli choć jeden z przeprowadzających ją kiperów zakwestionuje jakość trunku, nie trafia on do rozlewu.

Pravda sklep internetowy

Pod marką Pravda oferowanych jest też dziewięć wódek smakowych o mocy 37,5%, wszystkie są słodkie, deserowe: Cherry, Orange, Caramel, Raspberry, Peach, Coconut, Citron, Espresso i Pineapple.

Firma produkuje też linię wódek Stanislav – czystą oraz dziewięć wersji smakowych o mocy 37,5%. Czysta ma smak łagodny, delikatne słodkie nuty ziarna oraz w tle posmak przypieczonego chleba. Wersje smakowe to: Roasted Espresso, Cafe Mocha, Delicate Citron, Wild Cherry, Ruby Raspberry, Cotton Candy, Vanilla Bean, Genuine Caramel oraz Mandarin Orange.

W naszym sklepie znajdziesz Vodka Pravda w doskonałej cenie i jakości. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży alkoholi, szanujemy i cenimy naszych klientów, dlatego też oferujemy im alkohol najlepszej jakości, klasy premium. Co ważne, w doskonałych cenach, jak i z możliwością uzyskania różnego rodzaju rabatów, w zależności od okoliczności i zakupionych produktów. Zapraszamy!

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.