Belvedere

Ustaw kierunek malejący

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 7

na stronę

Wódka Belvedere to nowoczesna i globalna marka prosto z Polski

Wódki z Żyrardowa odznaczają się intensywnym, żytnim posmakiem – najwyraźniejszym wśród polskich wyrobów dopuszczających także „czyste” produkowane na bazie ziemniaków i pszenicy. Na tle konkurencji żyto Dankowskie stosowane do produkcji Belvedere sprawia, że producent uchodzi za markę rozsądnie korzystającą z regionalnych dóbr i receptur. W ślad za lokalnymi zbożami do mieszanki dołączają najwyższej czystości wody głębinowe zwane artezyjskimi, których źródła znajdują się w sercu mazowieckiej ziemi. Kosztując wódki Belvedere (czasami wyszkuwane również jako belveder) czy to w klasycznej formie, czy też w postaci smakowej, obcujesz z esencją niepowtarzalnego, lokalnego napitku, który zdążył zaskarbić sobie stałe miejsce w barkach na wszystkich kontynentach. Nie przez przypadek w promocji polskiej firmy regularnie biorą udział największe gwiazdy świata sztuki, muzyki i filmu. Jej popularność stanowi najlepszy dowód na niezrównany smak oraz wyjątkowe warunki, w których zostaje powołana do życia.

Belvedere Vodka - luksus zamknięty w szkle

Belvedere vodka to najwyższa jakość, jaką można spotkać na rynku alkoholi luksusowych. Wódka klasy ultra premium podbijająca bary i uroczystości najwyższej rangi na całym świecie. Sklep FORFITER exclusive w swojej ofercie posiada pełną gamę produktów Belvedere vodka, które zachwycają nie tylko luksusową jakością, ale także różnorodnymi rozmiarami i aromatami. Belvedere Vodka produkowana jest z wyselekcjonowanych zbóż wyłącznie w Żyrardowie. Czterokrotny proces destylacji sprawia, że alkohol nabiera wspaniałej, niespotykanej dotąd delikatności i gładkości. Na status wódki ultra premium wpływa również fakt, że Belvedere vodka produkowana jest w niewielkich partiach, dzięki czemu jej wartość jest jeszcze wyższa. Każda butelka jest ozdobiona wizerunkiem Pałacu Belweder, który jest siedzibą Naczelnika Państwa oraz Prezydenta Rzeczypospolitej. Dzięki temu alkohol nabiera jeszcze większej wartości dla Polaków.

Belvedere Vodka - błyskawiczny sukces

Belvedere Vodka narodziła się w Żyrardowie w 1993 roku. Niezwykle szybko osiągnęła sukces - prędko zyskała uznanie nawet największych krytyków i smakoszy. Błyskawicznie rozpoczęła ekspansję na cały świat, a w 1996 podbiła i zauroczyła Stany Zjednoczone. Eksperci uznali Belvedere Vodka jednogłośnie za wódkę super premium - pierwsza taka w historii, która zachwyciła nawet najbardziej wymagających. Wszystko to dzięki naturalnym składnikom najwyższej jakości, takim jak Żyto Dańkowskie, które uprawiane jest tylko w kilku rejonach Mazowsza. Smakowe wersje Belvedere Vodka zawierają oczywiście macerowane, świeże, wyselekcjonowane owoce, pełne smaku i aromatu. Tak wyśmienite składniki sprawiły, że od 2009 roku Belvedere Vodka zebrała ponad 45 nagród, a w roku 2014 - trzy złote medale w prestiżowych konkursach International Spirits Challenge (ISC) i Vodka Masters. Cały świat docenia wspaniałą Belvedere Vodka - polskie dziedzictwo i ponad 600-letnią tradycję wytwarzania wódki.

Belvedere Vodka - historia

Zastanawiasz się, co było zaczątkiem dla powstania Belvedere Vodka (czasami wyszkuwane również jako belveder)? Historia rozpoczyna się w roki 1993 w naszym rodzimym Żyrardowie. Alkohol ten już w 1996 roku stanął na półkach zagranicznych sklepów, skąd poszedł już na cały świat. Zauroczyła nawet Stany Zjednoczone. Według ekspertów, jest to alkohol wysokiej jakości, który może być śmiało określany, jako wódka premium. Wszystko to dzięki najbardziej naturalnym składnikom, jakich udało się użyć. Chodzi tutaj oczywiście o Żyto Dańkowskie, które uprawia się na Mazowszu.

Belvedere Vodka - cena 0.7

Interesuje Cię Belvedere Vodka? Cena 0.7 to kwota znacznie przewyższająca 100 zł, jednak nic w tym dziwnego. Trunek ten już dawno temu zyskał miano alkoholu premium. Ponadto, wódka ta już w 1996 roku zadebiutowała na salonach zagranicznych, zyskała spore uznanie także w Stanach Zjednoczonych. Zdołała wyrobić sobie dobre zdanie także dzięki temu, że zasmakowała najbardziej wymagającym amatorom trunków tego rodzaju. Wytwarzana jest powoli, z najbardziej naturalnych składników, takich jak chociażby żyto uprawiane wyłącznie w kilku miejscach na Mazowszu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wódki czystej. Mamy mnóstwo produktów, które z pewnością Cię zainteresują.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.