Jagermeister

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę

Nieprzypadkowy jest także kolor butelki, który często nazywa się „butelkowa zieleń". Każde niemieckie arcydzieło składa się w równych proporcjach z precyzji i inspiracji. Nie inaczej jest z ziołowym likierem Jagermeister o odważnym, ale wyważonym smaku. Mieszankę 56 naturalnych składników zamknięta w schłodzonym shocie Jägermeistera zawsze doceniali ci, którzy cenią sobie oryginalność smaku. Ponadto Jagermeister uważany jest za trunek leczniczy, właśnie przez wzgląd na ilość ziół w nim zawartych. Doskonale wpływa na układ odpornościowy, trawienny i wszelkie problemy żołądkowe.

Jagermeister producent

Smak przypraw, ziół i owoców zamieniany jest w likier przez trwającą rok macerację. Odbywa się ona w olbrzymich, dębowych beczkach o pojemności 10000 litrów. Macerat poddawany jest następnie filtracji i rozcieńczeniu wodą oraz kolejno doprawiony karmelem. Obecnie za recepturę tę odpowiada Dr Berndt Finke, który pracuje dla marki jako Dyrektor do spraw Surowców i Produkcji. Likier Jagermeister od samego początku istnienia produkowany jest w Wolfenbüttel. Firma ta obecnie posiada tam nowoczesną siedzibę oraz zakład produkcyjny, który znajduje się przy ulicy Jagermeister Straße - to nie może być przypadek! W związku z tym, że sławny likier Jagermeister przyciąga turystów do Wolfenbüttel, istnieje także możliwość zwiedzania zakładu przez osoby, które pragną zobaczyć produkcję tego ziołowego trunku.

Jagermeister cena

Twórcą likieru Jägermeister jest Curt Mast – syn handlarza winem i właściciela zakładu produkującego ocet w miasteczku Wolfenbüttel. Dorastanie w atmosferze handlu i produkcji sprzyjało licznym eksperymentom z likierami. W 1934 roku, w wieku 37 lat w wyniku licznych eksperymentów Curt Mast opracował recepturę likieru, który zarejestrował w 1935. Ponieważ poza pracą, pasją Curta Masta było głównie myślistwo, likier nazwał Jägermeister, czyli „Mistrz Łowiecki”. Od samego początku marka miała w logo jelenia z krzyżem pomiędzy tykami, który inspirowany był nawróceniem św. Huberta. Marka przez wojnę i po wojnie rozwijała się dynamicznie. W latach 60. Jägera zaczęto sprzedawać także w Afryce, gdzie popyt na niego kreowali Niemcy, którzy się tam osiedlili po wojnie.

W naszym sklepie FORFITER exclusive kupisz ten ziołowy trunek w dobrej cenie, a jego pojemność wynosi aż 1,75 l! To doskonała okazja, aby nabyć Jagermeister'a w doskonałej okazji cenowej. Trunek ten posiada 35% alkoholu, warto więc spożywać go w niewielkich ilościach, zwłaszcza na problemy żołądkowe-wystarczy jeden kieliszek.

Jagermeister sklep

Jednym ze źródeł sukcesu likieru Jägermeister jest jego niezwykła uniwersalność w podawaniu. Oprócz bardzo sławnej „Jagerbomb” wymienić warto następujące sposoby podania.

Jako digestivo:

Historycznie Jägermeister to alkohol „na żołądek”. Starsi Niemcy kojarzą go głównie z napitkiem stosowanym po kolacji jako digestivo. Niektórzy klasyfikują nawet Jagera jako bitter (czyli napitek bardzo gorzki). Sugerowana metoda podania likieru Jägermeister to schłodzenie go do -18 C i picie „na strzały” w małych kieliszkach do wódki.

Jagermeister sklep online

Dla dzisiejszych konsumentów z pewnością będzie zaskoczeniem, że do lat 90 XX w. Jägermeister był uznawany za trunek „dziadkowy”, a grupą docelową były głównie osoby powyżej 55 roku życia. Firma stanęła wtedy przed kurczącą się grupą odbiorców i pojawiającymi się globalnymi markami lifestyleowymi. Konieczne stało się poszerzenie grupy docelowej. Tak też się stało i dziś alkohol ten nie jest już kojarzony z dojrzałymi konsumentami, a traktowany jako alkohol ogólnodostępny, dla różnych grup wiekowych.

Jagermeister sklep internetowy

Nasz sklep internetowy FORFITER exclusive posiada w swojej ofercie Jagermeistera w doskonałej cenie, jak i o dużej objętości. Jesteśmy firmą, która dbając o swoich klientów, stawia wyłącznie na alkohol najlepszej jakości. Nic zatem dziwnego, że kupując w naszym sklepie, nigdy się nie zawiedziesz! Składając zamówienie, możesz liczyć na to, że będzie ono dostarczone pod twoje drzwi już nawet w ciągu doby!

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.