Finlandia

Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę

Finlandia Vodka należy do najpopularniejszych trunków na rynku. Aktualnie dostępna jest w ponad 130 krajach na świecie. Samo to pokazuje, jak wielki ten produkt ma rozmach. Dokładne jej pochodzenie to Finlandia, region Uusima. Proces produkcji tej wódki rozpoczęto w roku 1970.

Finlandia wódka

Wódka Finlandia produkowana jest w jednej z najbardziej zaawansowanych gorzelni na terenie tego skandynawskiego kraju. Gorzelnia usytuowana jest w małej wiosce na południowym zachodzie kraju, a dokładniej w gminie Ilmajoki.

Bazą tego wyjątkowego trunku jest sześciorzędowy jęczmień dojrzewający latem. Ponadto, do produkcji wykorzystuje się źródlaną wodę, która filtrowana jest przez morenowe skały. Są one pozostałością jeszcze z epoki lodowcowej, dlatego możemy mieć pewność, że woda jest najwyższej jakości. Zawartość alkoholu w tym trunku to aż 40%, czyli standardowa zawartość w przypadku czystych wódek.

Finlandia producent

Produkcją wódki Finlandia zajmuje się firma Brown-Forman Company. Trunek pochodzi z mroźnego kraju Północy, ze Skandynawii, która wszystkim kojarzy się z nieustępliwą pogodą oraz nieustanną walką o spokojną egzystencję. Jednak jest to również miejsce nie do końca okiełznane przez człowieka, a więc i czyste, naturalne.

Finlandia stała się znakiem rozpoznawczym dla mieszkańców. Jest to jeden z produktów, który zawsze obcym będzie się kojarzył właśnie z Finlandią.

Wódka ta została wyróżniona wieloma ciekawymi nagrodami, wręczonymi przez branżowych ekspertów. Nic w tym dziwnego - w porównaniu z innymi alkoholami tego rodzaju, Finlandia wypada wręcz doskonale na ich tle.

Finlandia cena

Cena wódki Finlandia wskazuje, że jest to trunek klasy premium. Niczego jej nie brakuje, a ona sama nadaje każdej imprezie klasy, wyróżnia ją. Jednak jej spożycie stało się dość powszechne, z kolei opakowanie w postaci dość prostej butelki z przezroczystego szkła sprawia, że na sklepowych półkach stawiana jest u boku innych wódek niższego sortu.

W naszym sklepie internetowym FORFITER exclusive Finlandia w czystej postaci dostępna jest w kilku pojemnościach. Oferujemy butelki 0,5 l, 0,7 l, 1 l, ale również 1,75 l. Cena zależy w dużej mierze od pojemności oraz smaku i z reguły zamyka się w przedziale od około 45 do około 150zł.

Finlandia sklep

Sklep internetowy FORFITER exclusive dba o to, aby nasi klienci zawsze, o każdej porze dnia i nocy, mogli zamówić dla siebie odpowiednią ilość wódki Finlandia. Chodzi nam zarówno o produkt czysty, jak i o wódki smakowe.

Finlandia stała się tak znaną i często wybieraną wódką, iż producent postanowił wytworzyć również jej smakowe wersje. W FORFITER exclusive bez większego problemu zamówisz takie wersje Finlandii, jak Blackcurrant Vodka, Botanical Cucumber & Mint, Botanical Wildberry & Rose, Coconut, Cranberry, Grapefruit, Lime, Mango oraz Redberry. Jak widać, wybór jest całkiem spory, dlatego mamy pewność, że każdy zainteresowany znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Owocowe wódki Finlandia świetnie sprawdzają się w przypadku płci pięknej. Nie każda kobieta ma ochotę pić zwykłą, czystą wódkę, nawet jeśli podana jest z lodem oraz słodkim napojem. W takiej sytuacji słodka, owocowa Finlandia jest wybawieniem.

Finlandia sklep online

Finlandia to szeroko rozpowszechniona wódka, którą zna praktycznie każdy z nas. Choć wydaje się, że zamknięta została w dość tradycyjnej, standardowej butelce, szkło zaprojektowane zostało przez uznanego projektanta, jakim był Tapio Wirkkala. Butelka przywodzi na myśl bryłę lodu, śmiało można ją skojarzyć z lodowcem, które nie tak trudno napotkać w rodzimej Finlandii.

Nic dziwnego, że w naszym sklepie można znaleźć wódkę Finlandia. Choć jest to stosunkowo młody produkt, jak na alkohol, przez 50 lat zdołała zyskać niemałe grono wiernych fanów oraz popularność, o jakiej nie śniło sie producentom.

W przypadku tego alkoholu widać staranność oraz perfekcjonizm. Dobieranie składników, odpowiednich źdźbeł jęczmienia czy wykonanie ok. 200 procesów destylacyjnych - to pokazuje, z jakim sercem pracuje się nad wytworzeniem tego wyjątkowego trunku.

Finlandia sklep internetowy

FORFITER exclusive to sklep, w którym znajdziesz najznamienitsze marki alkoholowe, jak i te bardziej niszowe. Nie brakuje i nigdy nie zabraknie u nas wódki Finlandia w wydaniu czystym lub smakowym. Jest to alkohol, który już na dobre zapisał się w pamięci i wspomnieniach naszych klientów. Wielu z nich chce je regularnie odświeżać, a dostępność wódki Finlandia w naszym asortymencie będzie im w tym pomagać. Koniecznie sięgnij po tę wódkę, jeśli chcesz zasmakować krystalicznie czystej wody lodowcowej, na bazie której powstaje ten rewelacyjny trunek.

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.