Jim Beam

Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

na stronę

Pierwsze beczki bourobonu opuściły jego destylarnię w ostatnich latach XVIII wieku. Jego dzieło kontynuowały kolejne pokolenia, z których warto wyróżnić Jamesa Beauregarda Beam'a – czwartego z kolei właściciela. Rozbudował destylarnię i dał radę przetrwać niełatwe czasy prohibicji. To właśnie jego imię widnieje do dzisiaj na znanej każdemu, białej etykiecie Jim Beam'a. Kolejny Beam – Jeremiah, zarządzał firmą w czasach II wojny światowej, a po jej zakończeniu pozyskał inwestorów i nadal rozbudowywał markę, otwierając nową destylarnię w Bostonie. Następny z kolei – Booker Noe Beam, piastował stanowisko Master Distillera przez 40 lat. Jako pierwszy na świecie wpadł na pomysł tworzenia serii whiskey pochodzącej z niewielkiej ilości beczek, czyli small batch.

Jim Beam sklep

Alkohol ten to bourbon whiskey, która to zyskała miano nr 1 na świecie i jest sprzedawana w ponad 120 krajach. Produkowana z wykorzystaniem sekretnej receptury od ponad 200 lat, Jim Beam bourbon whiskey to wynik prac siedmiu pokoleń rodziny Beamów nad udoskonaleniem sztuki produkcji bourbon whiskey. Dojrzewająca przez 4 lata - dwa razy dłużej niż jest to wymagane przez amerykańskie prawo - Jim Beam bourbon whiskey ma wyczuwalny waniliowy aromat i łagodny, karmelowy smak oraz rześki, czysty posmak.

Jim Beam sklep online

Jim Beam, najbardziej znana whisky świata, produkowana jest w kilku odsłonach, różniąc się od siebie smakiem, aromatem i sposobem wytwarzania. Dostępne warianty Jim Beam na rynku, to:

- Jim Beam White

- Jim Beam Black

- Jim Beam Red Stag

- Jim Beam Honey

- Jim Beam Apple

- Jim Beam Double Oak

- Jim Beam Rye

- Jim Beam Devil's Cut

- Jim Beam Single Barrel

- Jim Beam RTD Cola

Jim Beam sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz whisky Jim Beam w dogodnej cenie, jak i w najlepszej jakości. Znamy się na alkoholach dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadamy tylko te, które są najwyższej jakości, zatem robiąc zakupy w naszym sklepie, na pewno się nie zawiedziesz! Zapraszamy do sklepu internetowego FORFITER exclusive, gdzie czeka na ciebie cała kolekcja alkoholi. Na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie!

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.