Grey Goose

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę

Jeśli dotąd nie poznałeś tego oryginalnego, wypieszczonego przez Maître de Chai produktu, najwyższy czas nadrobić zaległości. Pomoże Ci w tym nasz sklep, dzięki któremu zyskasz wiedzę i opinie pomocne w dokonaniu wyboru – bez wychodzenia z domu!

Walory i elegancja francuskiej wódki Grey Goose

Francja to nie tylko wina z rejonu Cognac. Kiedy w 1996 roku do głowy Sidneya Franka przyszedł pomysł, aby stworzyć luksusowy produkt skierowany na rynek amerykański logicznym rozwiązaniem wydawała się współpraca z człowiekiem, który o destylacji wie niemal wszystko.

W ten sposób do spółki wszedł słynny producent koniaku Francois Thibault, który chciał sprawdzić się w wyrobie tradycyjnej we wschodniej Europie „czystej”. Obaj panowie na miejsce założenia biznesu wybrali Francję, głównie po to, by odróżnić się od reszty państw, w których króluje wódka. Grey Goose Vodka miało zyskać przewagę nad konkurencją dzięki kulinarnej spuściźnie prowincji Cognac oraz jej niepowtarzalnym warunkom naturalnym. Przede wszystkim liczyły się więc lokalne źródła - życiodajne miejsca gdzie woda jest stale dokładnie filtrowana przez występujące tu powszechnie wapienie.

Całości zaś świetnie dopełniały regionalnie zbierane odmiany francuskiej miękkiej pszenicy. Nic więc dziwnego, że już w dwa lata po rozpoczęciu sprzedaży marka została doceniona przez słynne organizacje i instytuty jako najlepiej smakująca wódka na świecie.

3L Grey Goose

3L Grey Goose wódka jest destylowana w gastronomicznej stolicy świata, Francji. Powstaje zgodnie z tradycjami Maître de Chai, z użyciem tylko dwóch składników – ozimej pszenicy Picardi i naturalnej wody źródlanej.

Wbrew pozorom, nie jest to wcale stara czy wręcz historyczna wódka. 3L Grey Goose powstała w 1997 roku i w ciągu ostatnich dwudziestu lat udało jej się ugruntować pozycję najlepszej wódki na świecie lub jednej z najlepszych – w zależności od subiektywnego spojrzenia. Zachęcamy do spróbowania i wyrażenia swoich opinii poniżej.

Grey Goose 1,5L

Grey Goose 1,5L to jedna z najlepszych francuskich wódek. Jednorodna miękka pszenica ozima z Picardi i naturalna woda źródlana z Gensac la Pallue tworzą jej niepowtarzalny charakter.

Każdy etap w procesie produkcji ma na celu wyrażenie niezwykłego charakteru tej pszenicznej wódki. Można wyczuć naturalnie bogaty i pełny smak z łagodnym odczuciem w ustach. Delikatne aromaty i czyste smaki wódki są subtelne, ale mogą być charakterystyczne. Spróbuj Grey Goose 1,5L i poznaj jej niestandardowy smak oraz złożone nuty.

Grey Goose sklep internetowy

Jeśli chcesz, aby Twoje koktajle były nieco bardziej eleganckie, sprawdź Grey Goose! Dzięki świeżemu i gładkiemu smakowi, który z pewnością zachwyci, ta francuska wódka jest idealna dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z piciem. Wielu uznaje ją za najlepiej smakującą wódkę na świecie! Aby uzyskać jeszcze bardziej łagodny smak i gładsze wykończenie, wymieszaj Grey Goose z lodem – schłodzona smakuje jeszcze wyborniej!

Na półce jest wiele dobrych wódek, ale królowa jesy tylko jedna – to właśnie Grey Goose Vodka uznana za najlepszą na świecie. Dostarcza gładki, przyjemny i wyrafinowany smak z czystym finiszem. Ta wódka powstaje z czystej wody i starannie wyselekcjonowanego spirytusu zbożowego. Grey Goose Vodka jest kilka razy destylowana, aby zapewnić gładki, bogaty smak bez zbędnych dodatków. Dobra wódka Grey Goose z francuskiej pszenicy to strzał w 10!

Najlepsza wódka Grey Goose ma wytrawny smak oraz jest wykonana z najwyższej jakości składników i idealna na każdą okazję. To odpowiedni alkohol na specjalne wydarzenie lub uroczystość. Grey Goose premium to wódka dla ludzi, którzy cenią w życiu to, co najlepsze. Stworzona z francuskiej pszenicy i czystej wody, aby uzyskać wyrafinowany, gładki smak, z pewnością pozwoli celebrować najważniejsze wydarzenia. Jeśli więc marzy Ci się oryginalna wódka Grey Goose, sklep internetowy FORFITER exclusive jest odpowiedzią!

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze wódki, które przechodzą nawet pięciostopniowy proces destylacji. Wyróżnia je delikatny aromat i subtelny smak, zapraszamy do składania zamówień!

Producenci dostępni w naszej ofercie: Aberfeldy, Absolut, Ballantines, Beluga, Belvedere, Bombay Sapphire, Bushmills, Carbon Champagne, Chivas, Chopin, Ciroc, Dalmore, Dewar's, Dom Perignon, Finlandia, Glenmorangie, Grey Goose, Isle Of Jura, Jack Daniel's, Jagermeister, Jameson, Jim Beam, Johnnie Walker, Metaxa, Miodula, Moet & Chandon, Piper-Heidsieck, Polmos Siedlce, Polmos Żyrardów, Pravda, Veuve Clicquot, William Grant & Sons, Wódki regionalne Kurnwica.

Treść jest chroniona prawami autorskimi.