DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO 0,7L 40% + 4 KIELISZKI

240,00 zł
SKU
DEBO0122
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Skrawek dębowego drewna w każdej z butelek

DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO + 4 KIELISZKI. Dąb to absolutny król polskich lasów. Dlatego też DĘBOWA POLSKA CZYSTA ma tak szlachetny smak! W każdej z butelek tego doskonałego alkoholu umieszczono skrawek dębowego drzewa, który nadaje wódce niepowtarzalnego aromatu i koloru. Trunek ten powstaje na bazie spirytusu zbożowego najwyższej jakości, na źródlanej wodzie oraz z naturalnych ekstraktów roślin.

DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO + 4 KIELISZKI - Wyłącznie z naturalnych składników

Pomysłodawcą opakowania DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO jest właściciel firmy Dębowa Polska, Pan Jerzy Markiewicz, a powstało ono w zakładach drzewnych, należących do marki. Wódka Dębowa Polska jest alkoholem bardzo delikatnym w smaku, a to wszystko dzięki unikatowej recepturze oraz wykorzystaniu do jej stworzenia wyłącznie naturalnych składników. Alkohol ten wykonuje się z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz z krystalicznie czystej wody. Nie mniej jednak najważniejszy element, który nadaje temu trunkowi wyjątkowości, jest pasemko dębowego drewna dodawane do każdej butelki. Sprawia ono, że wódka ta nabiera szlachetności aromatu i przybiera odpowiednią barwę.

DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO + 4 KIELISZKI - Doskonała propozycja na prezent

Butelka DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO umieszczona jest w drewnianym stoliku z firmowym nadrukiem. To bardzo atrakcyjna propozycja podania tego alkoholu, nietypowa, aczkolwiek bardzo praktyczna, dodatkowo w stoliku znajdziemy niespodziankę - 4 firmowe kieliszki. Alkohol umieszczony został w klasycznej butelce o beczułkowatym kształcie i z charakterystycznym, grubym dnem. To właśnie cecha wyróżniająca produkty Dębowa Polska. Dodatkowo całość zapakowana została w estetyczne etui z mocnej tektury, dzięki czemu DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO od razu nadaje się do wręczenia jej chociażby na prezent.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983407062
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA CZYSTA STOLIK TERMO 0,7L 40% + 4 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.