DĘBOWA POLSKA KARMNIK DLA PTAKÓW 0,7L 40% + 2 KIELISZKI

215,00 zł
SKU
DEBO0052
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA KARMNIK DLA PTAKÓW + 2 KIELISZKI to prawdziwa perełka dla miłośników natury. Butelka wódki znajduje się w uroczym karmniku z drewna, a w zestawie umieszczono też 2 kieliszki.

Ten komplet doskonale nadaje się do ucztowania na świeżym powietrzu na przykład podczas rodzinnej majówki. A karmik stanie się kuchnią dla kawki, dudki lub sikorki – zobacz, jak prosto połączysz przyjemne z pożytecznym!

Dębowa Polska karmnik dla ptaków

Dębowa Polska z krystalicznie czystej wody i spirytusu zbożowego trafi w gusta leśniczych, podróżników i miłośników natury. Butelka została zamknięta w eleganckim karmniku, który z czasem możesz spożytkować, czyli rzeczywiście przeznaczyć do użytku dla opierzonych przyjaciół.

Dębowa Polska karmnik dla ptaków plus 2 kieliszki perfekcyjnie nadaje się na prezent dla każdego, kto ceni naturę. Stanowi oryginalny, nietuzinkowy upominek, który natychmiast wywoła szczery uśmiech na twarzy adresata. Gdy wypije wódkę, na pamiątkę zostanie po niej prawdziwy karmnik, który wyżywi setki ptaków. Ewentualnie, stanie się dekoracją w mieszkaniu, zależnie od preferencji właściciela.

DĘBOWA POLSKA KARMNIK DLA PTAKÓW + 2 KIELISZKI - Polska wódka z pasemkiem dębu

Fenomen Dębowej tkwi jednak w jej smaku, który producent wzbogacił o wsad z dębu. Dzięki temu trunek nabiera odrobinę drzewnego posmaku i słomkowego koloru. Wódka powstaje zgodnie ze staropolską recepturą tylko z naturalnych składników, bez dodatku chemii, więc pochodzi z bezpiecznego źródła.

DĘBOWA POLSKA KARMNIK DLA PTAKÓW + 2 KIELISZKI - Zestaw leśniczego

Dębowa Polska karmnik dla ptaków zachwyci leśniczego, sprawi przyjemność podróżnikowi, wywoła radość u praktykanta ekologicznego trybu życia.  Drewniane opakowanie to autorski projekt właściciela firmy Dębowa Polska – Jerzego Markiewicza, który stworzył je w swoim zakładzie drzewnym. Cały zestaw pochodzi od jednego producenta, począwszy na alkoholu, a skończywszy na opakowaniu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA KARMNIK DLA PTAKÓW 0,7L 40% + 2 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.