DALMORE 25YO WHISKY 0,7L 42%

Normalna cena 8 950,00 zł Cena promocyjna 6 999,00 zł
SKU
WWM06
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DALMORE 25YO WHISKY to szkocka whisky single malt, której 25-letni proces dojrzewania czyni ją prawdziwym klejnotem w świecie destylatów. Starannie selekcjonowane beczki, w których whisky dojrzewa, przekładają się na jej niezwykle bogaty i wielowarstwowy profil smakowy. DALMORE 25YO WHISKY, z jej głęboką, miedzianą barwą i wyrafinowanym bukietem aromatów, jest świadectwem rzemiosła i długiej tradycji, której destylarnia Dalmore jest wierna.

DALMORE 25YO WHISKY - Mistrzostwo w każdej kropli

25 lat dojrzewania w dębowych beczkach nadaje DALMORE 25YO WHISKY niepowtarzalny charakter. W jej złożonym profilu smakowym dominują nuty suszonych owoców, ciemnej czekolady, wanilii i delikatnych przypraw. Subtelne akcenty sherry i dębu doskonale harmonizują z głębią i bogactwem tej whisky, tworząc niezwykle zbalansowany i satysfakcjonujący trunek.

DALMORE 25 LETNIA WHISKY - Wyjątkowa na specjalne okazje

Każda butelka DALMORE 25YO WHISKY jest wyrazem szacunku dla czasu i tradycji. Jako 25-letnia whisky, jest idealnym wyborem na wyjątkowe okazje, celebrując ważne momenty z niezrównaną klasą. Doskonała do picia solo, by w pełni docenić jej bogactwo i głębię. Jej wyjątkowość sprawia, że jest również doskonałym prezentem dla koneserów i miłośników whisky.

DALMORE 25YO WHISKY - Dziedzictwo i innowacja

DALMORE 25 LETNIA WHISKY to więcej niż tylko whisky – to wyraz głębokiego szacunku dla szkockiej tradycji whisky. Każda butelka jest dowodem na to, że cierpliwość, doświadczenie i zaangażowanie w proces dojrzewania mogą stworzyć trunek o niezrównanej jakości. Jest to whisky, która nie tylko oddaje hołd historii, ale także wyznacza nowe standardy w produkcji szkockiej whisky.

Dodatkowo, szczególny nacisk kładziony na detale w procesie produkcji, od selekcji ziaren, przez destylację, aż po finalne dojrzewanie, sprawia, że DALMORE 25YO WHISKY stanowi szczytowe osiągnięcie w sztuce tworzenia whisky. W jej smaku odnajdziemy także subtelne wskazówki pomarańczy, mięty i innych bogatych, złożonych nut, które razem tworzą harmonijną całość, odzwierciedlającą unikalność i charakter marki Dalmore.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Single Malt Whisky
Wiek 25
Zawartość alkoholu 42%
Pojemność 0,7L
Producent DALMORE DISTILLERY
Kraj Szkocja
Identyfikator 5013967009653
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DALMORE 25YO WHISKY 0,7L 42%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.