NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO 0,33L

9,50 zł
SKU
NEUM002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Odkryj nowe i orzeźwiające piwo NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO 0,33L. Najlepszy wybór dla piw bez alkoholu, ciesz się ulubionym napojem bez skutków ubocznych. Wszystko, czego potrzebujesz, to radler i Twoja ulubiona szklanka!

Teraz możesz cieszyć się smakami piwa Radler każdego dnia. Jest łatwy do picia, bezpieczny dla zdrowia i nie otumania procentami. Napawaj się smakiem niemieckich piw, które są esencją browaru!

Piwo bez alkoholu o smaku cytryny

Piwo bezalkoholowe to produkt, który nie zawiera alkoholu. NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO jest wyraźnie produktem, który ma zadowolić konsumentów, którzy nie szukają  procentów czy złożoności prawdziwych napojów alkoholowych, ale chcą czegoś lekkiego i orzeźwiającego w letnią noc.

Dzięki łagodnemu i charakterystycznemu smakowi piw NEUMARKTER LAMMSBRÄU to doskonały wybór na każdą okazję. Jest bezalkoholowy, więc możesz się nim cieszyć bez obaw o zdrowie. Producent piwa ma siedzibę w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy piwo już od 1628 roku, więc masz pewność, że to doświadczona marka. Całości NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO dopełnia smak lekkiej cytryny, który kojarzy się z wakacjami. Poznaj go osobiście!

NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO - Niemiecki radler

Przemysł piwny jest jedną z najważniejszych gałęzi przemysłu w Niemczech, a piwo jest głównym produktem. Niemiecki przemysł piwny musi być w centrum uwagi wszystkich firm, ponieważ jest to jeden z największych rynków w Europie.

Piwo niemieckie warzone jest w dwóch etapach: słód i chmiel muszą być fermentowane za pomocą drożdży. Proces fermentacji wymaga dużej ilości ciepła i tlenu, które psują smak piwa. Tylko piwowarzy wiedzą, jak uwarzyć ten konkretny sposób robienia piwa – biorą pod uwagę wszystkie składniki, bardzo dokładnie je mieszają, dodają wody, aby fermentowało. Radler ma jeszcze dodatek cytryny, a NEUMARKTER LAMMSBRÄU powstaje w bezalkoholowym procesie produkcyjnym.

Zawartość alkoholu: <0,5%

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Bezalkoholowe
Pojemność 0,33L
Producent NEUMARKTER LAMMSBRÄU
Kraj Niemcy
Identyfikator 4012852001735
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZALKOHOLOWE RADLER BIO 0,33L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.