NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO 0,33L

11,50 zł
SKU
NEUM003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO jest znane również z tego, że to piwo nie tylko bezalkoholowe, ale i bezglutenowe. Piwo bezglutenowe to produkt, który nie jest bogaty w gluten uczulający wiele osób.

Piwo bezglutenowe to pomost między prawdziwym piwem a zdrowymi nawykami żywieniowymi. Smak piwa bezglutenowego to naturalna mieszanka chmielu i jęczmienia, bez szkodliwych skutków ubocznych dla zdrowia. Posmakuj wybornego piwa z niemieckiej produkcji!

Piwo pozbawione alkoholu i glutenu

Naturalne składniki i aromaty zawarte w tym piwie pozwalają cieszyć się nim bez obaw o gluten. Piwo bezglutenowe to produkt, który pozytywnie wpływa na zdrowie osób, które nie tolerują tego składnika. Powód? NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO jest nie tylko bezglutenowy, ale także wolny od pestycydów, GMO i pozostałości chemicznych; ze względu na jego jakość.

NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO - Niemiecka jakość

Piwo rzemieślnicze to produkt wytwarzany w małych partiach i rzemieślniczy przez lokalnych piwowarów. Piwa te powstają z naturalnych składników, takich jak chmiel i słód, co nadaje im charakterystyczny smak i aromat. Niektóre z najbardziej znanych marek to między innymi Corona, Budweiser, Leinenkugel's i Coors Light. Wśród nich jest właśnie NEUMARKTER LAMMSBRÄU.

Podczas Złotej Ery rzemieślniczego przemysłu piwowarskiego w latach 80. wiele różnych browarów na całym świecie zaczęło produkować swoje piwa tradycyjnymi metodami. NEUMARKTER LAMMSBRÄU to jakość i tradycja, pełna aromatów prawdziwego piwa.

Dzięki łagodnemu i wyrazistemu smakowi  piw NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO to doskonały wybór na każdą okazję. Jest bezglutenowy, więc możesz się nim cieszyć bez obaw o zdrowie. Producent ma siedzibę w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy piwo już od 1628 roku, więc masz pewność, że to doświadczona marka.

Zawartość alkoholu: <0,5%

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Bezglutenowe Bezalkoholowe
Pojemność 0,33L
Producent NEUMARKTER LAMMSBRÄU
Kraj Niemcy
Identyfikator 4012852001681
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NEUMARKTER LAMMSBRÄU PIWO BEZGLUTENOWE BEZALKOHOLOWE BIO 0,33L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.