MILLHILL'S LONDON DRY GIN 0,7L 38%

89,99 zł
SKU
MILL002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MILLHILL'S LONDON DRY GIN - Nowa jakość znakomitego ginu

MILLHILL'S LONDON DRY GIN. Nowość na rynku ginów. Trunek ten premierę swoją odbył w listopadzie 2021 roku. Marka Stock Spirit zaproponowała go od razu w kilku wersjach smakowych, sygnując etykietę nawiązującą do rajskiego ogrodu. Oprócz klasycznego MILLHILL'S LONDON DRY GIN konsumenci mają również szansę spróbować soczystego profilu słodkiej truskawki oraz pełnego egzotycznych tonów ginu ananasowego.

MILLHILL'S LONDON DRY GIN - Zharmonizowany smak pełen jałowca

MILLHILL'S LONDON DRY GIN powstaje z wyciągu dziesięciu doskonale dobranych ziół oraz roślin botanicznych. Swój orzeźwiający, harmonijny smak zawdzięcza on bowiem odpowiednim metodom wytarzania go, które to inspirowane są długoletnią tradycją produkowania ginów. Wydanie MILLHILL'S LONDON DRY GIN jest doskonałe do mieszania go w rozmaitych koktajlach. Doskonale sprawdzi się on również w klasycznym połączeniu z tonikiem, jak i w bardziej urozmaiconych drinkach takich jak Cucumber Collins czy Gimlet.

MILLHILL'S LONDON DRY GIN - Gin alkoholem wyjątkowym

Gin to jeden z najbardziej popularnych i najszerzej rozpowszechnionych napojów alkoholowych w krajach anglosaskich. Pod względem wielkości produkcji plasuje się on na drugim miejscu, zaraz po whisky. Gin jest także podstawą wielu klasycznych koktajli alkoholowych. Inaczej mówiąc, gin jest wódką sporządzaną z rektyfikowanego spirytusu, który leżakuje z olejkami destylowanymi z jagód jałowca. Aby smak ginu był zharmonizowany, jest on leżakowany zazwyczaj kilka tygodni. Barwa ginu jest uzależniona od naczynia, w którym leżakuje. Bezbarwny gin powstaje bowiem w naczyniach szklanych, a żółte zabarwienie ginu pochodzi z dębowych beczek.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 38%
Pojemność 0,7L
Producent STOCK POLSKA
Kraj Polska
Identyfikator 5902573008979
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MILLHILL'S LONDON DRY GIN 0,7L 38%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.