ANGOSTURA 5YO RUM 0,7L 40%

110,00 zł
SKU
RUM0023
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

ANGOSTURA 5YO RUM to pełnowartościowy rum o głębokim charakterze, bogatym, korzennym i owocowym aromacie owoców i przypraw. ANGOSTURA 5YO RUM to bogata i złożona mieszanka rumów leżakowanych w beczkach z dębu po burbonie. Na pewno trafi w Twoje gusta – przekonaj się osobiście!

ANGOSTURA 5YO RUM - 5-letni rum

Aromatyczny zapach o głęboko drzewnym charakterze, korzennym i lekko słodkim aromacie cynamonu, goździków i miodu. Ten rum to idealny podkład do przygotowania świetnego koktajlu lub do picia solo. ANGOSTURA 5YO RUM dojrzewał w beczkach po burbonie. Powstały rum jest lekki, słodki i ma wyrazisty smak wanilii i przypraw. ANGOSTURA 5YO RUM to kompozycja rumów leżakowanych w beczkach z dębu bourbon przez co najmniej pięć lat, nabierająca w tym czasie głębokiego charakteru, świetlistego złocisto-bursztynowego koloru z pomarańczowymi refleksami oraz aromatycznego zapachu cynamonu i wanilii. Oczywiście dębowe beczki dodają niepowtarzalnego charakteru, który potęguje doznania smakowe!

ANGOSTURA 5YO RUM - Fenomen rumu

Rum zazwyczaj powstaje z cukru, melasy i wody. Pierwsze komercyjne rumy zaczęły powstawać około 1783 roku i nosiły nazwę „Cuba Libre”. Rząd gorzelni z Antigui zażądał, aby produkcja została wysłana na Antigua. W tym samym czasie pojawiły się praktyczne trudności z transportem rumu z Antigui przez Ocean Atlantycki. W rezultacie przedstawiciele Kuby poprosili o pozwolenie na produkcję własnego rumu. W 1784 roku rząd kubański wydał zezwolenie na produkcję rumu. Proces destylacji był powolny i żmudny. W ciągu pierwszych dziesięciu lat każdy dzień zależał od tego, czy trzcina cukrowa była wystarczająco dojrzała, aby ją zebrać. Na szczęście jednak produkcja ruszyła i dzięki temu dzisiaj cieszymy się bogactwem rumu na całym świecie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Wiek 5
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ANGOSTURA
Kraj Trinidad i Tobago
Identyfikator 075496331884
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ANGOSTURA 5YO RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.