24 HERBS BOTANIC GIN 0,7L 40%

95,99 zł
SKU
HERB001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

24 HERBS BOTANIC GIN. Na scenę ciekawych alkoholowych produktów wkracza właśnie propozycja polskiego producenta: botaniczny gin o łagodnym smaku i świeżym aromacie.

Limitowany gin polskiej marki

24 HERBS BOTANIC GIN to propozycja idealna dla osób poszukujących interesujących nowości. Szczególnie intrygujący jest fakt, że produkuje go polska marka w limitowanej ilości. Może stać się nowym nabytkiem do domowego barku, ale również prezentem dla każdego, kto lubi jakościowe, pełne smaku trunki.
Efektowny jest nie tylko smak, ale i sama oprawa botanicznego ginu – elegancka, utrzymana w morskich odcieniach kolorów niebieskiego i zielonego etykieta na kształtnej, proporcjonalnej butelce i pasujący do całości kartonik.

24 HERBS BOTANIC GIN - Światowe tradycje

Historia tego gatunku alkoholu sięga XVII wieku. Choć nazwa nie od razu nabrała takiego brzmienia, jakie znamy dzisiaj, od samego początku receptura opierana jest na alkoholowym destylacie z dodatkiem zacieru przygotowanego na bazie jagód jałowca. Spopularyzowany głównie przez narody anglosaskie, obecnie pity chętnie na całym świecie.

Współcześnie gin używany jest przede wszystkim jako składnik koktajli. Niektórzy twierdzą, że to doskonały sposób, aby złagodzić jego cierpki, lekko gorzki smak. Ale właśnie dzięki takiemu profilowi smakowemu tak świetnie uzupełnia inne składniki, tworząc wyjątkowe, bardzo charakterystyczne połączenia.

Koktajle z ginem

Do najpopularniejszych należy oczywiście gin z tonikiem, o którym zwykło się mawiać, że uchronił brytyjskich żołnierzy przed malarią panującą w Indiach, dzięki czemu nie tylko zdobyli tamtejsze pozycje, ale również utrzymali je. Sekretnym lekarstwem miała być chinina zawarta w toniku, suto dolewanym do ulubionych drinków z ginem.

Można również próbować łączyć gin z sokiem pomarańczowym lub innym alkoholem – tutaj bodaj najpopularniejszy wydaje się wermut i powstający w ten sposób drink nazywany martini.

Gin botaniczny 24 Herbs to propozycja polskiej marki. Niewielka, limitowana seria z numerowanymi butelkami, dostępna w niezwykle przystępnej cenie to rynkowa ciekawostka. Klarowny alkohol o łagodnym smaku. Jak sama nazwa wskazuje w recepturze znalazły się 24 zioła i przyprawy. W zapachu wyczuwalne cytrusy, ogórek złamany akcentami pieprzu i – oczywiście – jałowca.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent CERVILLE INVESTMENTS SP Z O.O.
Kraj Polska
Identyfikator 5903957411002
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:24 HERBS BOTANIC GIN 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.