DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA 0,7L 40%

179,00 zł
SKU
DEBO0124
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Doskonała na prezent dla prawdziwych bohaterów

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA. Antałek Strażaka to wódka wyprodukowana w beczułce o pojemności 0,7 litra, która to jest wypełniona wódką dębową RED. To alkohol wytrawny, o lekkim posmaku owoców. Posiada również szlachetną, rubinową barwę, którą osiągnięto dzięki wykorzystaniu naturalnych wyciągów roślinnych. To alkohol doskonały na prezent, zwłaszcza dla osób, które pracują w straży lub wykazują do niej zamiłowanie. A to dlatego, że butelka DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA posiada intensywny, czerwony kolor i ozdobiona jest drewnianą etykietą, co sprawia, że kojarzyć się nam może z wozem strażackim.

Tylko z najlepszej jakości produktów

Klasyczna Wódka Dębowa POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA wyprodukowana została przez firmę Dębowa Polska, która dbając o swoich klientów i zapewniając im jak najlepsze produkty do konsumpcji, wytwarza alkohole wyłącznie w oparciu o naturalne wyciągi roślinne oraz o najwyższej klasy, zbożowy spirytus. DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA to wódka o naturalnej barwie, w kolorze czerwonym ze względu na wykorzystanie w jej produkcji wyciągów roślin tego właśnie koloru. Nie jest ona barwiona, zawiera jedynie naturalnie występujące cukry, jak i kolor. Dzięki delikatnym, owocowym nutom, DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA doskonale sprawdza się jako solo na kostkach lodu czy też schłodzona, ale również jako smaczny dodatek alkoholowy do wszelkiego rodzaju drinków.

Niebanalny wygląd i smak

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich doskonałej jakości wódką z niebanalnym wyglądem i pysznym smakiem, Antałek Strażaka to rewelacyjna propozycja, by w taki właśnie sposób wyrazić podziękowanie bliskiej osobie lub podarować wódkę jako prezent i sprawić wielką przyjemność osobie obdarowanej.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Smakowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983406973
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK STRAŻAKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.