DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA 0,7L 40%

185,00 zł
SKU
DEBO0123
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA - Tradycja i moc Polskiego alkoholu

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA. Antałek medyka to drewniana beczułka, która posiada pojemność 0,7 litra. W jej środku znajduje się wyborna wódka Excellent, pełna prawdziwej tradycji smaku staropolskiej wódki. DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie tradycję oraz moc polskiego alkoholu. Jest to również idealna propozycja na prezent, ponieważ zarówno sama butelka, jak i jej drewniane opakowanie są bardzo atrakcyjne dla oka. Producent Antałka Medyka, firma Dębowa Polska, tworząc ten doskonały alkohol, zadbała o najlepszej jakości składniki wyłącznie na podstawie naturalnych produktów takich jak wyciągi roślinne oraz najlepszej klasy spirytus zbożowy. DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA to alkohol o klarownej barwie, który zachowuje walory staropolskiej wódki.

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA - Alkohol ekskluzywny

Wódka w kulturze polskiej zajmuje szczególne miejsce. Można by rozprawiać godzinami o dworskich zwyczajach picia tego trunku, o związanej z nią kulturze, o której pisali znani pisarze tacy jak np. Juliusz Słowacki czy też Henryk Sienkiewicz. Nie bez powodu wódka stała się w kulturze polskiej znakiem rozpoznawczym, w kolejnych technikach i recepturach jej produkcji prześcigali się najwięksi. Ostatecznie, nie można uznać inaczej, Polska to jeden z najlepszych producentów wódki na świecie, nic zatem dziwnego, że jest to najbardziej ekskluzywny produkt pochodzący z naszego kraju. Wódka to także, jak wiemy, nieodłączny element każdego wesela. Butelka tego alkoholu to tak ważny element każdego stołu biesiadników, że bardzo często jest również przyozdabiana specjalnie przygotowaną na tę okoliczność etykietą czy też ozdobną zawieszką.

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA - Solo i do drinków

DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA to wódka najwyższej jakości, wytworzona z najlepszych produktów pochodzenia naturalnego. Doskonale nadaje się ona do picia w kieliszkach solo i schłodzona, ale również do wytwarzania z niej pysznych drinków z dodatkiem soków czy owoców tropikalnych. Tradycja wódki zakorzeniła się w naszym kraju już od wielu, wielu lat. Typowo polskie jest zatem świętowanie wszelkich uroczystości z kieliszkiem wódki trzymanym w dłoni, aby wznosić huczne toasty. Poza tym wódka, jako tradycyjny alkohol, to doskonały pomysł na wszelkiego rodzaju prezenty, czy to na urodziny, czy imieniny.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983406935
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA ANTAŁEK MEDYKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.