DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA 40%

Już od 100,00 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
DEBO-GASN-C-CIEK
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA to wódka łącząca w sobie naturalny smak roślinnych esencji, specjalnie uzdatniona, wyprodukowana ze zbożowego spirytusu najwyższej jakości i krystalicznie czystej wody. Łagodna dla podniebienia i delikatna zarówno w smaku, jak i zapachu. Skomponowana dla prawdziwych smakoszy, gwarantuje najbardziej wyrafinowane doznania. Wytwarzana zgodnie z z tradycyjną recepturą polską producenta Wódka Dębowa Polska to połączenie najwyższej wartości tradycji i jakości. W środku każdej z butelek wódki Dębowa Polska można odnaleźć pasemko dębowego drewna, które nadaje wódce smak i barwę uszlachetnionej wódki. Z tego też względu jakość i smak Wódka Dębowa nie mają konkurentów.

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA - Unikatowy smak zamknięty w Gaśnicy

Wódka DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA to wyjątkowy produkt Dębowa Polska ubrany w unikatową czerwoną butelkę w kształcie gaśnicy z charakterystyczną naklejką. Wódka Dębowa skutecznie ugasi nawet największe pragnienia, dostępna jest w szerokim wachlarze rozmiarów - od miniaturki aż do największej pojemności 4,5 litra. Standardowo jednak sprzedawana jest w rozmiarze 0,7 litra.

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA - Tradycja połączona z nowoczesnością

Producent Dębowa Polska w swoim asortymencie ma również inne produkty w podobnym klimacie dla szerokiej rzeszy klientów i na specjalne okazje. Wódka Excellent Dębowa Polska Gaśnica to idealny prezent dla strażaka, wszelkich gadżeciarzy, jak również mężczyzn, bo który mężczyzna, kiedyś nie pragnął być strażakiem. To również idealna niespodzianka na wieczór kawalerski. Doskonały pomysł na elegancki upominek. Nieskazitelny smak, jak również wygląd to idealne połączenie produktu na prezent dla najbardziej wybrednych solenizantów.

W ofercie producenta Dębowa Polska można znaleźć również wódki w innych opakowaniach: Dębowa Polska Śliwa, Dębowa Polska Choinka, Dębowa Polska Hydrant, Dębowa Polska Excellent Trofeum, Dębowa Polska Excellent w Karafce, Dębowa Polska Advocat, Dębowa Polska Budzik, Dębowa Polska Excellent Buklak, Dębowa Polska Excellent Strzykawka, Dębowa Polska Warcaby, Dębowa Polska Skrzypce i wiele innych.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA EXCELLENT GAŚNICA 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.