STAROPOLSKIE CHMIELNE 0,5L 5,5%

8,99 zł
SKU
STAROP002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Wyraźna goryczka i chmielny smak

STAROPOLSKIE CHMIELNE. Jest to piwo rzemieślnicze, kolejna piwna ciekawostka ze Zduńskiej Woli. Piwo to jest lagerem z czterema rodzajami chmielu, w tym z chmielem dodawanym na zimno. Do produkcji tego smacznego piwa użyto zwiększonej dawki polskich odmian chmielu, dzięki czemu charakteryzuje się ono czystą, wyraźną goryczką i świeżym, chmielonym aromatem. W skład STAROPOLSKIE CHMIELNE wchodzi woda, słód pilzneński i chmiele takie jak Sybilla, Magnum, Hallertauer, Traditin, a to wszystko z dodatkiem drożdży dolnej fermentacji.

STAROPOLSKIE CHMIELNE - Tradycja i polskość

Staropolskie Chmielne charakteryzuje się nie tylko doskonałym smakiem goryczkowego piwa, ale również etykietą, która jest wykonana w sposób staropolski, pszaśno - tradycyjny. Browar ten produkuje się w Zduńskiej Woli, jest to więc absolutnie polskie piwo, które smakuje swojsko i konkretnie. Piwo to jest filtrowane, pasteryzowane i dość klarowne, choć lekko zmętnione. Na dnie kultowej butelki nie osadza się osad.

STAROPOLSKIE CHMIELNE - Dla przyjemności, ale też i dla zdrowia

Piwo jest najstarszym i najczęściej spożywanym napojem alkoholowym. Mimo zarzutów, że to napój tuczący i doprowadzający do tak zwanego „piwnego brzucha", wielu dietetyków uważa, że zawiera ono w sobie dużo dobrych wartości, które dobroczynnie wpływają na organizm człowieka. Zawiera ono bowiem proteiny, witaminy i minerały, orzeźwia w upalne dni i grzeje w formie grzańca w mroźne zimy. Co więcej, piwo wpływa doskonale na nerki i ich filtrację, na serce i na ból głowy! Ten smaczny, doskonały w smaku trunek spożywany w odpowiednich ilościach może przynieść wiele dobrego, wystarczy pić go z umiarem i rozsmakowywać się w jego chmielnym aromacie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Lager
Pojemność 0,5L
Producent KULTOWY BROWAR STAROPOLSKI
Kraj Polska
Identyfikator 5903111989873
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STAROPOLSKIE CHMIELNE 0,5L 5,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.