BROWAR AMBER JOHANNES 0,5L 6,5%

6,99 zł
SKU
AMBER001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

BROWAR AMBER JOHANNES to jasny, esencjonalny lager, który swój niesamowity, intensywny aromat zawdzięcza długiemu leżakowaniu i wysokiemu poziomowi ekstraktu.

Piwo klarowne, o wspaniałej, bursztynowej barwie, dzięki czemu dostojnie prezentuje się w szklance. Browar o wyjątkowo zrównoważonym, ale jednocześnie charakterystycznym smaku i aromacie. Z łatwością można wyczuć słodową podstawę i klasyczne, polskie chmiele.

Świetnie sprawdzi się jako dodatek do pieczonego mięsa i mocno przyprawionych dań. Równie dobrze można podawać do dziczyzny. Świetnie smakuje schłodzone. Optymalna temperatura podania to 8-10 stopni Celsjusza.

Powstanie marki Johannes, w tym jasny lager, jest wspólną inicjatywą browaru Amber i Muzeum Gdańska. Do produkcji wykorzystano chmiel aromatyczny oraz drożdże dolnej fermentacji, aby powstało dobre piwo. Muzeum chętnie przyczynia się do sprzedaży piwa.

Piwo Amber Johannes

Bursztynowe piwo Amber Johannes to jasny lager o esencjonalnym smaku i intensywnym aromacie, które doskonale prezentuje się w butelce z estetyczną etykietą. Jeśli lubisz nowe smaki, spróbuj go podczas przyjęcia grillowego. Pamiętaj jednak, że najlepiej smakuje gdy jest delikatnie schłodzone. Piwo Johannes powstało we współpracy Browaru Amber i Muzeum Gdańska, które uczestniczy w sprzedaży piwa. Cechuje się klarownością i odpowiednim zrównoważeniem, gdzie w smaku daje się wyczuć solidna słodowa podstawa oraz klasyczne polskie chmiele. Piwo warzone jest od 2011 roku w gdańskich browarach piwnych. Powstanie marki Johannes jest wspólną inicjatywą browaru Amber oraz Muzeum Gdańsk. Dzięki połączeniu sił, browar Amber Johannes został współfundatorem zakupionych eksponatów to muzeum. Aktywnie uczestniczy ono w sprzedaży piwa.

Johannes to piwo żywe, jasny lager o esencjonalnym smaku. Można też podkreślić, że to piwo dolnej fermentacji leżakowane. Słód jęczmienny sprawia, że jasne piwo cechuje się wyrazistym smakiem. Woda do produkcji pozyskiwana jest z własnych ujęć głębinowych, a solidna słodowa podstawa sprawia, że piwo cechuje się cudownym smakiem i bursztynowym kolorem.

Piwo Johannes - posmakuj!

Alkohole to bardzo rozbudowana kategoria. Znajdziemy wśród nich propozycje z ogromną dawką procentów, jak i te z nieco mniejszą. Zaś wśród miłośników alkoholi znajdziemy tych, którzy uwielbiają wódkę, a także tych, którzy jednak wybierają piwo. Jeśli chcesz zasmakować wyjątkowego browara, koniecznie sięgnij po piwo Amber Johannes. Jest to pyszne, bursztynowe piwo, które może pochwalić się intensywnym aromatem. Jest to świetna opcja dla osób, które nie boją się kosztować coraz to nowszych smaków i rozpieszczać swojego podniebienia.

Zastanawiasz się, jak powstało to wyjątkowe piwo o esencjonalnym smaku? Stało się wspólną inicjatywą browaru Amber i muzeum, dzięki czemu browar jest współfundatorem zakupionych eksponatów.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Lager
Pojemność 0,5L
Producent BROWAR AMBER
Kraj Polska
Identyfikator 5906591001233
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BROWAR AMBER JOHANNES 0,5L 6,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.