MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK 0,5L 38%

229,00 zł
SKU
MAXIC001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK to wyjątkowy trunek, który zachwyca głębokością smaku i bogactwem aromatów. Pochodzący z serca Hiszpanii, jest wynikiem połączenia tradycyjnych metod produkcji z innowacyjnym podejściem do dojrzewania.

MAXIMUM BRANDY DE JEREZ - Magia Sherry Cask

Najważniejszą tajemnicą tego brandy jest jej unikalny proces dojrzewania w beczkach po sherry. To właśnie one dodają trunkowi charakterystycznego, głębokiego smaku, który pozostaje w pamięci na długo po degustacji. Beczki te, wcześniej używane do przechowywania jednych z najbardziej renomowanych sherry, wzbogacają brandy subtelnymi nutami suszonych owoców, orzechów i karmelu.

MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK - Hiszpańska dusza w każdej kropli

Podczas produkcji MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK kładziony jest nacisk na zachowanie autentyczności i tradycji regionu Jerez. Brandy ta jest destylowana z wyjątkową starannością, by każda butelka oddawała ducha tej unikalnej ziemi. Winogrona, z których powstaje, czerpią z bogactwa andaluzyjskiego słońca, dostarczając trwały i intensywny smak.

MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK - Idealny kompan wyjątkowych chwil

Nie tylko smak, ale i wygląd tego trunku jest niezrównany. Jego miedziana barwa, osiągnięta dzięki długiemu procesowi dojrzewania, olśniewa i przyciąga wzrok. Elegancka butelka, z subtelnym, ale wyrazistym logo, czyni go doskonałym prezentem na specjalne okazje.

MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK to nie tylko alkohol. To hołd dla tradycji, kunsztu i pasji. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią wysoką jakość i chcą sięgnąć po coś więcej niż standardowy trunek. Zapraszamy do odkrycia pełni smaku MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 38%
Pojemność 0,5L
Producent ESTEVEZ
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8412449110660
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MAXIMUM BRANDY DE JEREZ SHERRY CASK 0,5L 38%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.