LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY 0,7L 36%

315,00 zł
SKU
HGB09
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY. Firma odpowiedzialna za linię brandy Lepanto, jedna z najsłynniejszych winiarskich marek Hiszpanii – bodega Gonzales Byass, działa na tamtejszym rynku nieprzerwanie od lat 30. XIX wieku. Proponując kolejne alkohole, twórcy czerpią z doskonałych tradycji, pozostając jednocześnie otwartymi na gusta nowoczesnych odbiorów. Firma słynie nie tylko z produkcji alkoholu. Miała niemały wpływ na rozwój regionu – zarówno w aspekcie przemysłu, jak i kultury.

LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY - Andaluzyjskie smaki

Luksusowa brandy Lepanto wytwarzana jest w 100% z jednej odmiany winorośli – Palomino. Leżakuje w dwóch rodzajach beczek, dzięki czemu jej smak jest wypadkową nie tylko wspaniałych win, ale również akcentów uwydatnionych przez dębowe drewno. Pierwsze dziewięć lat spędza w beczkach z dębu amerykańskiego, w których wcześniej trzymany był bodaj najsłynniejszy trunek marki Gonzales Byass, czyli Tio Pepe Fino. Następnie brandy przelewana jest do beczek po Matusalem Cream VORS.

LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY - Elegancka brandy

Cały proces produkcji brandy de Jerez odbywa się w jednym miejscu i oparty jest na metodzie nazywanej po hiszpańsku solera, która oznacza mieszanie frakcyjne trunków starszych i młodszych. Dwanaście lat dojrzewania nadaje alkoholowi gładkości i aksamitnego wykończenia. Ma również wpływ na piękny, zbliżony do mahoniowego odcień brązu, który prezentuje się wspaniale zarówno w stylowej butelce, jak i w szkle degustacyjnym.

Ten mocny alkohol najlepiej pić solo, bez dodatków, schłodzony do temperatury 16-18 stopni. Kolor doskonale odzwierciedla to, czego możemy się spodziewać po otwarciu butelki. Aromaty karmelu, podbite wanilią idealnie balansują owocowy rdzeń brandy. W smaku brandy Lepanto Azul de Jerez jest zwarta, łagodna, z delikatnymi akcentami słodkich rodzynek i subtelnymi nutami marcepanowymi.

LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY - Mocny trunek na wiele okazji

Brandy jest doskonałym trunkiem na spokojny, spędzany w gronie przyjaciół wieczór. Warto również zwrócić uwagę na elegancką butelkę – taki sposób pakowania sprawia, że brandy Lepanto Azul de Jerez będzie świetnym pomysłem na prezent dla konesera.

Poznaj brandy Lepanto i rozsmakuj się w wyjątkowych trunkach z Andaluzji.  

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 36%
Pojemność 0,7L
Producent GONZÁLEZ BYASS
Kraj Hiszpania
Identyfikator 8410023152228
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LEPANTO AZUL DE JEREZ BRANDY 0,7L 36%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.