Koniak EXTRA

Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 5

na stronę

Koniak EXTRA sklep

Cognac to rodzaj brandy, który jest produkowany w regionie koniaku we Francji. Wytwarzany jest z wina, które było dwukrotnie destylowane, a następnie leżakowane w dębowych beczkach. Proces starzenia może trwać od dwóch do 20 lat, w zależności od jakości koniaku.

Produkcja koniaku extra to długi i złożony proces, który rozpoczyna się od zbioru winogron z winnic. Winogrona są następnie wyciskane w celu wydobycia soku. Pierwsza destylacja odbywa się w miedzianym garnku i wytwarza wino, które nazywa się „eau de vie” (po francusku woda życia). Ta pierwsza destylacja jest zwykle powtarzana od trzech do pięciu razy, w zależności od pożądanej jakości koniaku. Druga destylacja odbywa się w destylatorze kolumnowym, w wyniku którego powstaje „cointreau”. Ten cointreau jest mieszany z eau de vie w celu wyprodukowania koniaku.

Koniak EXTRA sklep online

Koniak extra to jeden z najpopularniejszych napojów alkoholowych na świecie. Jest to rodzaj brandy destylowanej z wina. Koniak może być używany na wiele sposobów, czy to jako składnik gotowania, jako napój po obiedzie, czy jako składnik koktajli. Koniak extra produkowany jest od wieków i od momentu powstania przeszedł wiele zmian. Koniak można pić w czystej postaci, na skałach lub jako składnik koktajli, takich jak Sidecar lub Martini.

Chcesz spróbować doskonałego trunku? W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów świetnego koniaku extra. U nas zakupisz między innymi:

KONIAK D'AINCOURT EXTRA

KONIAK DE LUZE EXTRA DELIGHT

KONIAK LHERAUD EXTRA CARAFE

KONIAK MEUKOW EXTRA EXCLUSIVE DECANTER

KONIAK PARK EXTRA

Nie wiesz, na który z tych trunków się zdecydować? Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnie pomożemy. Doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy wybrać koniak idealny na prezent oraz na każdą okazję. Zapraszamy do zakupu.

 

Treść jest chroniona prawami autorskimi.