JURA ISLAND 12YO WHISKY 0,7L 40%

249,00 zł
SKU
WWM32
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JURA ISLAND 12YO WHISKY - Opowieść Wyspiarska w Każdej Kropli

JURA ISLAND 12YO WHISKY to wyjątkowy single malt, który otula swą aurą magiczną tajemnicę, zapraszając nowoczesnych odbiorców w podróż do czasów pełnych mieczy, zaklęć i eliksirów, kiedy to życie na wyspach Hebrydów było przesycone magią i mistycyzmem. Dwunastoletnia esencja tego trunku, czerpiąca z bogactwa i unikatowości mikroklimatu szkockiej wyspy Jura, zdołała zjednać sobie wiernych odbiorców na całym świecie, dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi. Nos jest rozpieszczany akordami owocowymi, z dominacją śliwki i cytrusów, tworząc preludium do głębszego zanurzenia w bogactwo aromatów.

JURA ISLAND 12 LETNIA WHISKY - Harmonia Smaków i Aromatów

W nosie JURA ISLAND 12 LETNIA WHISKY odsłania złożony bukiet aromatyczny, gdzie owocowe akordy łączą się z pikantnymi nutami dębiny, wprowadzając w świat wyrafinowanych doznań. Na języku whisky roztacza paletę smaków, w której dominują przyjemne nuty sherry, suszonych owoców oraz cynamonu, oferując bogate i wielowymiarowe doświadczenie sensoryczne. Średnio długi finisz, w którym najbardziej podkreślone jest echo śliwki, pozostawia trwałe wrażenie, zachęcając do dalszej eksploracji i odkrywania tajemnic, które kryje JURA ISLAND 12 LAT.

JURA ISLAND 12YO WHISKY - Dziedzictwo i Nowoczesność

JURA ISLAND 12YO WHISKY jest nie tylko wyrazem głębokiego szacunku dla wyspiarskiego dziedzictwa i tradycji gorzelniczej, ale także zaproszeniem do docenienia sposobu, w jaki nowoczesność może współgrać z legendami przeszłości. Każda butelka tego wyjątkowego single malt jest świadectwem unikalnego połączenia historii i nowoczesnej techniki produkcji, oferując odbiorcom szansę na przeżycie niezapomnianej przygody sensorycznej, która przenosi w inne czasy i miejsca.

JURA ISLAND 12YO WHISKY - Zaproszenie do Magicznego Świata

Odkrywanie JURA ISLAND 12YO WHISKY to jak otwarcie bramy do magicznego świata, w którym każdy element – od smaku, przez aromat, aż po historię – współtworzy niezapomnianą opowieść. To whisky dla tych, którzy pragną nie tylko delektować się wyrafinowanym trunkiem, ale także doświadczać głębi i bogactwa opowieści, jakie niesie ze sobą każda kropla. JURA ISLAND 12 LETNI SINGLE MALT to więcej niż whisky, to klucz do świata pełnego tajemnic i nieskończonych możliwości odkrywania.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Single Malt Whisky
Wiek 12
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ISLE OF JURA DISTILLERY
Kraj Szkocja
Identyfikator 5013967012509
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JURA ISLAND 12YO WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.