JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY 0,7L 40%

499,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
JOHN035
Opis

Niezwykła etykieta polskiego artysty

JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY. Jest to nowa i limitowana wersja jednej z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych szkockich whisky Johnnie Walker. 12-letnia whisky JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY powstała we współpracy z uznanym, polskim artystą ulicznym, Alkiem Morawskim. To właśnie on zaprojektował niezwykłą etykietę, która przedstawia między innymi warszawską Syrenkę, Pałac Kultury i Nauki czy też Złotą Kaczkę. Wyjątkowa jest zatem nie sama grafika, ale również współpraca z firmą Air Ink, która to zajmuje się produkcją tuszu kreślarskiego, wytwarzanego z zanieczyszczeń powietrza. Celem globalnego projektu marki Diageo jest utrzymanie świeżego powietrza w dużych miastach, jak i pobudzenie kreatywności.

Unikatowy i ekologiczny tusz

Nowa butelka JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY jest elementem szerokiej, limitowanej kolekcji Keep Walking City, tworzonej w kilku wybranych krajach, również w Polsce. Nadruki na butelkach tego wyjątkowego alkoholu zostały stworzone przy użyciu technologi, która wykorzystuje zanieczyszczenia powietrza do tworzenia unikatowego i ekologicznego tuszu. Jest to zatem alkohol prawdziwie współczesny, kierowany dobrem środowiska. JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY smakuje wybornie, ma w sobie wiele słodyczy wanilii, która otulona jest delikatnym śladem dymu. Aromat tego alkoholu jest słodki i zbalansowany, pełen toffi, wanilii, suszonych owoców i z lekkim akcentem torfu oraz prażonego dębu. JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY finiszuje nie za długo, jednak bardzo intensywnie, a na podniebieniu pozostawia doskonały smak wanilii, którą otula miękki ślad dymu.

Wyjątkowa nowość jedynie w wersji limitowanej

W środku butelki z niesamowitą etykietą znajdziemy alkohol pełen klasy, bowiem jest to 12-letnia whisky Johnniego Walkera. Jest on kupażem około 40 destylatów, dojrzewających nie krócej, niż 12 lat. Całość tego trunku jest wspaniale skomponowana, a jego smak jest żywy i harmonijny. To alkohol z edycji limitowanej, a więc doskonała okazja dla wszystkich kolekcjonerów nowości i wyjątkowości. Idealnie nadaje się zarówno do własnej, domowej kolekcji, jak i na prezent.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Wiek 12
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JOHNNIE WALKER
Kraj Szkocja
Identyfikator 5000267189567
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 12YO AIR INK WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.