JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY 0,7L 40%

379,00 zł
SKU
JOHN019
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY - Perła w Koronie Szkockiej Tradycji

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY to wyjątkowy trunek, który celebruje 175 rocznicę istnienia dynastii Johnnie Walker, mistrzów w sztuce kupażowania niepowtarzalnych blended whiskies. Ten szlachetny szkocki alkohol wyróżnia się w portfolio marki dzięki swemu długiemu, osiemnastoletniemu procesowi starzenia, który nadaje niezrównaną głębię i złożoność smaku. Skomponowany z osiemnastu starannie wyselekcjonowanych, intensywnych i wyrazistych destylatów z różnych regionów Szkocji, JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18 LETNI stanowi esencję szkockiej whisky, będąc synonimem klasy i ekskluzywności.

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18 LETNIA WHISKY - Symfonia Aromatów

W nosie JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18 LETNIA WHISKY ujawnia swoją bogatą i klarowną obietnicę, prowadząc degustatora przez szeroki bukiet aromatów. Harmonijne akcenty z Highlands, Islay i Speyside tworzą perfekcyjnie zbalansowaną symfonię, która zachwyca swoją spójnością i elegancją. Każdy łyk tego prestiżowego napoju jest jak podróż przez najbardziej malownicze krajobrazy Szkocji, oferująca zmysłową przygodę pełną odkryć.

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY - Klucz do Wyjątkowych Chwil

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY jest doskonałym wyborem na najbardziej wyjątkowe okazje i spotkania, gdzie luksus i tradycja łączą się, by stworzyć niezapomniane wspomnienia. Jego zdecydowanie prestiżowy charakter sprawia, że jest chętnie wybierany przez koneserów ceniących sobie wyrafinowanie i głębię smaku. Finisz tego wyjątkowego whisky pozostawia w gardle i przełyku wielowarstwowe wrażenia, przechodząc od słodyczy, przez dymne akcenty, aż po piekące nuty przypraw, stanowiąc świadectwo rzemiosła i pasji, jaką Johnnie Walker wkłada w każdą butelkę.

JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY - Zaproszenie do Świata Ekskluzywności

Otwierając butelkę JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY, otwiera się również drzwi do świata, w którym ekskluzywność i tradycja destylacji szkockiej whisky osiągają swój zenit. Ten trunek to więcej niż whisky, to zaproszenie do doświadczania luksusu, gdzie każda kropla opowiada historię długiej i starannej pracy nad osiągnięciem perfekcji. JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18 LAT to hołd dla tych, którzy szukają w whisky czegoś więcej niż tylko alkoholu - to poszukiwanie niezrównanych doznań, które pozostają z nami na długo po ostatnim łyku.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Wiek 18
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JOHNNIE WALKER
Kraj Szkocja
Identyfikator 5000267165783
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JOHNNIE WALKER ULTIMATE 18YO WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.