JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKEY 3x0,7L 40%

599,00 zł
SKU
JACK005
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JACK DANIELS FAMILY BOX WHISKY - Zestaw wyjątkowy

JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKEY. To doskonały pomysł na prezent dla każdego wielbiciela whisky. Ten wyjątkowy zestaw zawiera trzy różne rodzaje Tennessee Whiskey: Jack Daniel's Gentlemen, Jack Daniel's NO. 7 i Jack Daniel's Single Barrel. Zestawienie Jack Daniels Family Box daje nam oryginalny, doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zadowoli każdego konesera whisky. Seria Tennessee Travelers, która honoruje pragnienia samego mistrza - Jack'a Daniels'a, to alkohol niebanalny. Sam twórca marzył o tym, by jego whisky podbiła cały świat i z biegiem lat tak też właśnie się stało. Jack Daniel's, który jest twórcą najpopularniejszej i najbardziej kolekcjonerskiej whiskey amerykańskiej, nie należał do obieżyświatów. Na podróże nie pozwalały mu codzienne obowiązki związane z prowadzeniem destylarni. Mimo tego marzył on o tym, że pewnego dnia jego whiskey będzie dostępna w każdym zakątku świata. Aby zrealizować swój cel, Brown - Forman Corporation, który to jest właścicielem marki, stworzył edycję Tennessee Travelers, która przeznaczona została do wyłącznej dystrybucji w sklepach Travel Retail.

JACK DANIELS FAMILY BOX WHISKY - Tennessee Whisky w trzech różnych odsłonach!

Każda butelka w zestawie JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKEY o pojemności 0,7l zawiera wyjątkową odmianę najpopularniejszej whiskey świata. Jack Daniels Family Box to doskonały rodzaj prezentu dla tych, którzy przepadają za tego typu alkoholem. W naszym sklepie FORFITER exclusive możesz kupić zestaw JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKY za doskonałą cenę i w najlepszej jakości. Jestśmy firmą, która nade wszystko ceni sobie jakość posiadanych alkoholi, dlatego też zakupy u nas to gwarancja najlepszej jakości w dogodnej cenie! JACK DANIELS FAMILY BOX WHISKY to zestaw kultowej Tennesee whiskey w trzech odsłonach. 3 butelki o pojemności 0,7 litra znajdują się w starannie wykończonej, drewnianej skrzyni z ozdobnym wnętrzem i uchwytem. Idealny pomysł na prezent dla miłośników Jack'a, ale również ciekawy element dekoracyjny do wnętrza nawiązującego do amerykańskiej pop kultury.

JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKEY - Idealny prezent dla konesera whisky

W skład zestawu JACK DANIELS FAMILY BOX WHISKEY wchodzą: Jack Daniel's NO.7 - najpopularniejsza whiskey produkowana od 1866 roku. Jej odrębność wynika z unikalnej metody produkcji. Jest ona bowiem filtrowana przez 3-metrową warstwę węgla drzewnego z klonu, co dodatkowo wpływa na charakterystyczny, słodki, palony smak. Leżakuje od 4 do 6 lat w ręcznie wytwarzanych beczkach z dębu amerykańskiego. Gentelman Jack - to nieco zmodyfikowana wersja klasycznego No.7. W 1988 roku Lincoln Henderson – doświadczony Master Distiller, wpadł na pomysł, aby whiskey po leżakowaniu ponownie poddać filtracji przez warstwę klonowego węgla drzewnego. Dzięki temu Gentleman Jack nabiera subtelniejszego aromatu i bogatszych nut z motywami wanilii, grzanek, miodu, orzechów i owoców. I jako ostatnia, Jack Daniel's Single Barrel - wyjątkowa whiskey pochodząca z jednej beczki. Wybiera się do niej najwyżej oceniane beczki, z czego tylko jedna na 120 beczek poddawana jest procesowi leżakowania na najwyższym poziomie magazynu, gdzie idealna temperatura i wilgotność zapewnia optymalne oddziaływanie amerykańskiego dębu na destylat. Butelki oznaczone są numerem beczki, a także datą rozlania.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JACK DANIEL'S
Kraj USA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JACK DANIEL'S FAMILY BOX WHISKEY 3x0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.