JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY 0,7L 45%

269,00 zł
SKU
JACK017
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY. Cała historia tej popularnej i cenionej na świecie marki sięga lat 60. XIX wieku. I choć edycja Single Barrel jest zdecydowanie młodsza, warto zwrócić na nią uwagę, ponieważ eksperci z destylarni w niewielkim Lynchburgu w stanie Tennessee włożyli w ten trunek wiedzę i ogrom doświadczenia.

JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY - Szlachetne smaki z wyjątkowych beczek

Smak alkoholu zawsze jest wypadkową kilku różnych czynników. Zmiany wprowadzane na różnych etapach procesu mogą okazać się bardzo znaczące. Single Barrel oznacza po angielsku jedną, pojedynczą beczkę. I właśnie leżakowanie jest tą częścią wytwarzania znakomitej amerykańskiej whisky, które w tym przypadku wprowadza subtelne, ale charakterystyczne zmiany. W butelce znajduje się trunek leżakowany zawsze w jednej beczce.

JACK DANIELS SINGLE BARREL WHISKEY - Nowe nuty, ta sama jakość

Jack Daniels Single Barrel Select ma solidny charakter, nieco więcej mocy niż standardowy produkt marki – Jack Daniel’s Old No. 7 Black Label. Osiąga woltaż równy 47%. Profil smakowy zdecydowanie bardziej karmelowy, bogatszy w aromaty i smakowe nuty przypraw. Cała edycja Single Barrel uważana jest za trunek bardziej szlachetny, wysmakowany, dla jeszcze bardziej wymagających klientów, którzy poszukują w alkoholu subtelnych niuansów i doceniają proces zaprojektowany na osiąganie konkretnych efektów.

JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY – niezwykła edycja

Ta whiskey pochodzi tylko z jednej beczki. Dodatkowo, specjalnie umieszcza się beczki z tym trunkiem w bardzo konkretnym miejscu w magazynie – układane są na najwyższych półkach. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ amplitudy temperatur i zmiany wilgotności są największe. Dzięki temu dębowe beczki jeszcze bardziej rezonują z trunkiem w nich zawartym. Alkohol nabiera wyrazistszego dębowego charakteru, ujawniając kolejne akcenty.

Oczywiście, sam początek – czyli pozyskiwanie destylatów z najwyższej jakości składników oraz proces filtracji przez węgiel drzewny uzyskany z klonu cukrowego – pozostaje bez zmian. Jest absolutną podstawą i chlubą firmy.

JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY to wybór dla koneserów, poszukiwaczy wyjątkowych smaków oraz ciekawych historii, których w przypadku tej konkretnej marki nie brakuje. Mogą stać się przedmiotem bardzo ciekawej rozmowy, gdy przy butelce Jacka spotkają się pasjonaci tematu.

Zobacz wyjątkowy produkt w naszej ofercie: JACK DANIEL'S WHISKEY 40%.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 45%
Pojemność 0,7L
Producent JACK DANIEL'S
Kraj USA
Identyfikator 5099873088654
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JACK DANIEL'S SINGLE BARREL WHISKEY 0,7L 45%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.