HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY 0,7L 43%

699,00 zł
SKU
HIBIKI001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY - Harmonia smaków i aromatów zamknięta w pięknej butelce

HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY. Jest to marka luksusowej whisky wchodzącej w skład portfolio koncernu Suntory, do którego należą destylarnie Yamazaki, Hakushu czy też wytwórnia whisky zbożowej o nazwie Chita. HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY to rodzaj hołdu dla oryginalnej Hibiki z 1989 roku, która była pierwszą whisky wprowadzoną bez oznaczenia jej wieku. Została ona stworzona jako idealny przykład whisky mieszanej. Została ona skomponowana z ponad 10 destylatów whisky słodowej i 3 rodzajów około 20-letnich whisky zbożowych, a to wszystko po to, by stworzyć w ten właśnie sposób harmonię smaków i aromatów. Alkohol ten został zamknięty w pięknej butelce o 24 ściankach, na której widnieje etykieta z prawdziwego, japońskiego papieru o nazwie „washi".

HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY - Jedna z najbardziej prestiżowych whisky świata

HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY uosabia harmonię istniejącą pomiędzy japońską naturą i ludnością wyspy. Ta skrupulatnie zestawiona whisky mieszana, która jest kompozycją destylatów leżakujących w pięciu różnych beczkach. Hibiki to nie tylko najczęściej i najwyżej nagradzany, japoński blend, ale również jedna z najbardziej prestiżowych whisky świata. Trunek ten odwołuje się do duszy i emocji koneserów whisky. Oddaje on bowiem to wszystko, co czerpie się z natury oraz wszystkich subtelności 24 sezonów tradycyjnego, japońskiego kalendarza. Beczki, w których dojrzewa HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY łączą w sobie symfonię smakowych jak i zapachowych doznań.

HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY - Synonim luksusu

Whisky ta jest uwodzicielka, tajemnicza i kwitnąca. To rzemiosło najwyższej jakości, które zachwyci kubki smakowe nie tylko wysublimowanego konesera whisky, ale również osoby, która dopiero przekonuje się do tego typu alkoholu. To synonim luksusu rodem z Suntory, opatrzona pieczęcią z Suntory, majestatyczna mieszanka jako wzór doskonałości! W jej aromacie odkryjemy zapach róż, liczi z nutą drzewa sandałowego i rozmarynu, miodu i przypraw. HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY smakuje słodko, jest pełna miodu, białej czekolady i pomarańczy. Co do finiszu, jest on zdecydowanie długi, z delikatną nutą białego pieprzu, co dodaje HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY wyjątkowości i nietypowości. Ten alkohol intryguje, pachnie i smakuje jak najlepszy trunek klasy premium, bo takim właśnie jest.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 43%
Pojemność 0,7L
Producent BEAM SUNTORY
Kraj Japonia
Identyfikator 4901777275652
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HIBIKI JAPANESE HARMONY WHISKY 0,7L 43%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.