FINLANDIA VODKA 1,75L 40%

165,00 zł
SKU
FINLA-84XXL
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Finlandia wódka to jedna z najbardziej charakterystycznych, czystych i delikatnych wódek na świecie.

Ta wódka tworzona ze starannie wyselekcjonowanych 6-rzędowych łodyg jęczmienia, jest czterokrotnie destylowana, aby stworzyć trunek, który jest tak gładki i malowniczy jak fiński krajobraz. Finlandia wódka powstaje z czystej wody z lodowca, przefiltrowanej przez węgiel, aby usunąć zanieczyszczenia znajdujące się w zwykłej wodzie źródlanej. Poznaj je fenomen!

Krystaliczna wódka z lodowców

Finlandia to wódka, która sprawi, że poczujesz ducha Finlandii. Jęczmień fiński to skarb natury, począwszy od dziewiczych, nietkniętych pól na fińskiej wyspie Saaremaa. Jęczmień jest suszony na słońcu, a następnie transportowany do destylarni, gdzie pod okiem mistrzów gorzelniczych przez ponad 50 godzin przechodzi ponad 200 destylacji. Następnie dodaje się wodę ze źródła lodowcowego Rajamaki, aby stworzyć możliwie najczystszy słód.

Finlandia od dawna słynie z charakterystycznego, czystego smaku i zamiłowania do natury. Podobnie jak naturalnie przejrzysta, czysta szklanka fińskiej wody źródlanej, fiński jęczmień jest również destylowany w czystej wodzie źródlanej przed poddaniem fermentacji i ponownej destylacji. Jej wyjątkowy smak zapewnił Finlandii tytuł „Krainy czystej destylacji”.

Wódka idealna do koktajli

Najlepsze wódki to takie, które mają mocny smak, ale także gładkie i aksamitne wykończenie. Wybornie smakują też w drinkach. Najpopularniejszym napojem z wódką jest Moscow Mule. Połączenie wódki i piwa imbirowego tworzy orzeźwiający koktajl, który zapewnia subtelną pikantność.

Jeśli chcesz tworzyć własne koktajle, najlepszymi składnikami do użycia są owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze, limonki, grejpfruty lub cytryny, ponieważ dodają dodatkowego smaku, nie są zbyt mocne ani przytłaczające.

Inne przykłady koktajli wódki to:

Martini - Wódka, wytrawny wermut, zielone oliwki, skórka cytryny

Margarita - Tequila, Triple Sec lub Cointreau, sok z limonki

Pimm's Cup - Gin lub wódka (lub jedno i drugie), sok z ogórka i mięta

Gin Rickey - Gin lub wódka (lub oba), sok z cytryny

Posmakuj wybornej Finlandii w najlepszej cenie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Jęczmień
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 1,75L
Producent FINLANDIA VODKA OF FINLAND
Kraj Finlandia
Identyfikator 6412709021103
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FINLANDIA VODKA 1,75L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.