DICTADOR 20YO RUM 0,7L 40%

330,00 zł
SKU
KRD02
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DICTADOR 20YO RUM to alkohol z prawdziwą historią. W 1751 roku Severo Arango y Ferro przybywa do Cartagena de Indias, by usprawniać handel pomiędzy Hiszpanią a jej zamojską kolonią. Jego silna ręka sprawia, że otrzymuje tytuł Dictador. Zauroczony fenomenem produkowanego tu rumu, z czasem przejmuje biznes i staje się jego głównym twórcą. Właśnie w ten sposób powstaje DICTADOR 20YO ULTRA RESERVE – aż 20-letni rum o smaku palonego miodu, karmelu i wanilii – przepyszny!

20-letni rum o bogatej historii

DICTADOR 20YO ULTRA RESERVE to zupełnie nowy rum o głębokim, bogatym smaku, który równoważą egzotyczne aromaty wanilii, karmelu i gorzkiej czekolady. Ciemny kolor dodaje mu złożoności i głębi. Ten rum jest idealnym wyborem do mieszania z ulubionymi napojami lub po prostu delektowania się solo. DICTADOR 20YO RUM to bardzo aromatyczny rum, destylowany z cukru trzcinowego, o ciemnobursztynowej barwie i aromacie toffi. Urozmaić swoje życie tym 20-letnim rumem! Idealny rum na prosty i elegancki popołudniowy koktajl, świetnie smakuje w towarzystwie przyjaciół, ale i jako towarzysz imprez, uroczystości, wesel i urodzin. 20-letni rum to trafny wybór!

Rum i jego bogata tradycja

Historia alkoholu rumowego to jedna z najbardziej fascynujących historii. To opowieść o początku, podróży i sławie na cały świat. Główni bohaterowie to Krzysztof Kolumb, Ferdynand Magellan, Juan Sebastian Elcano, którzy rozsławili ten napój na całym świecie. Głównymi składnikami używanymi podczas produkcji rumu są sok z trzciny cukrowej (cukier surowy), melasa (cukier), drożdże i woda. Te składniki przechodzą proces fermentacji, aby wytworzyć rum, który następnie przechodzi proces destylacji, by w końcu powstał alkohol rumowy. Alkohol rumowy jest produkowany głównie w Portoryko, Trynidadzie i innych krajach karaibskich. Największa destylarnia w Portoryko należąca do firmy Bacardi zatrudnia 2700 osób w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Moca.

Więcej informacji
Więcej informacji
Wiek 20
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DESTILERIA COLOMBINA VIA MAMONAL
Kraj Kolumbia
Identyfikator 7707284029156
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DICTADOR 20YO RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.