DĘBOWA RYŚ WÓDKA 0,7L 40%

54,99 zł
SKU
DEBO0130
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Dębowa Ryś Wódka – drapieżna wódka z charakterem

DĘBOWA RYŚ WÓDKA to wspaniały produkt, który zagościł w asortymencie marki Dębowa Polska i od razu podbił serca koneserów i smakoszy dobrej wódki. Produkt, który od razu zwraca na siebie uwagę – wspaniałą butelką z etykietą, na której widnieje wizerunek rysia. Tak więc Dębowa Ryś Wódka świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie kolekcji dobrych alkoholi. Pięknie prezentuje się na półce, lecz równie dobrze spisze się na stole do świątecznego obiadu. Ten magiczny alkohol z pewnością odnajdzie się również w roli prezentu na wiele okazji – dobra wódka jest niezwykle uniwersalnym upominkiem, dlatego warto ją rozważyć, gdy odwiedzamy naszych znajomych przy okazji urodzin czy imienin.

Dębowa Ryś Wódka – idealnie zbalansowana

Dębowa Ryś Wódka to trunek, który idealnie nawiązuje do charakteru zwierzęcia pojawiającego się na etykiecie. Piękna, dumna, a jednocześnie klasyczna i czysta, nawiązująca do wspaniałej, dzikiej natury. Dębowa Ryś to wódka krystalicznie czysta, bez żadnych domieszek barw czy rozbłysków. Wspaniale gładka i delikatna – trudno wyczuć w niej jakiekolwiek smaki czy aromaty. Jest to wódka o niezwykle łagodnym i delikatnym charakterze, co świadczy o mocnym nawiązaniu do klasycznych, staropolskich wódek. Trunek, którego warto spróbować. Raz skosztowana, zostaje w pamięci na zawsze. Dębowa Ryś to wódka, której ciężko się oprzeć.

Ryś na każdą okazję

Tradycja polskiej wódki jest naprawdę wspaniała. Łączy ludzi przy stole, nawet tych najbardziej skłóconych. Umila spotkania ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną. Obowiązkowy gość każdych świąt, urodzin czy imienin – z nią tworzy się historia opowiadana potomnym przez lata. Dębowa Ryś świetnie sprawdza się w tej roli. Jej niezwykle łagodny i delikatny charakter pozwala na kosztowanie tego trunku solo bez najmniejszego problemu. Mimo standardowej zawartości procentów nie przeraża ostrością i nie pali w ustach. Oczywiście świetnie łączy się z innymi napojami – procentowymi lub też nie. Może być wspaniałą bazą wielu nietuzinkowych drinków oraz koktajli. Idealnie podkreśla charakter barwnych, egzotycznych kompozycji, ale równie dobrze odnajduje się w prostych, zaledwie kilkuskładnikowych szotach. Ryś sprawdzi się idealnie na każdą okazję!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Kraj Polska
Identyfikator 5903983407154
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA RYŚ WÓDKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.