DĘBOWA POLSKA FUTURA GOLD CHERRY LIKIER 0,7L 30% + 3 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA FUTURA GOLD CHERRY LIKIER 0,7L 30% + 3 KIELISZKI

DĘBÓWKA WÓDKA 40%

DĘBÓWKA WÓDKA 40%

DĘBOWA POLSKA 40%

Już od 49,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
DEBO-C

Dębowa Polska to wódka, w której nie ma miejsca na sztuczne składniki. Tworzą ją naturalne, polskie nalewy z bezpiecznego, zweryfikowanego źródła.

Sekret smaku Dębowej tkwi w trzech filarach: polskim spirytusie ze zboża, krystalicznej wodzie i dębowym wsadzie w postaci kawałka kory, który nadaje wódce odrobinę drzewnego posmaku. Dębowa Polska to wysoka jakość zamknięta w przyjaznej cenie na każdą kieszeń.

Dębowa Polska – szlachetna i kunsztowna

Producent Dębowej Polskiej działa na rynku ponad 40 lat, opierając doświadczenie na tradycyjnej polskiej recepturze. Dębowa Polska to wódka ceniona nie tylko w Kraju nad Wisłą, ale i w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Chinach i Francji. O jakości alkoholu świadczy naturalny skład pozbawiony szkodliwych dodatków.

Wódka Dębowa Polska z najwyższej jakości spirytusu zbożowego zawiera kawałek dębu, który uszlachetnia jej smak i aromat. Smakuje odrobinę drzewnie, zaskakująco wiosennie. W kulturze średniowiecza dąb był symbolem siły, szlachetności, dumy i właśnie takie wartości reprezentuje Dębowa Polska.

Smak wódki otulony dębem

Dębowa Polska to nie tylko zbożowo-dębowy aromat, ale i kunsztowny design. Zwieńczeniem zgrabnej butelki stała się unikatowa zakrętka z drewna, która wygląda nie tylko elegancko, ale i sprawia, że właściciel otworzy trunek prosto i płynnie. Etykietę zdobi grafika dumnego dębu i liczne pozłocenia zwiększające prestiż alkoholu.

Wódka ze szlachetnym dębem zostanie dekoracją każdego stołu w trakcie przyjęcia. Nadaje się też jako elegancki, przemyślany prezent dla wujka, brata lub taty. Wraz z naturalnym składem i gustowną butelką idzie atrakcyjna cena, która nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu.

Ozdobę stanowi też delikatnie słomkowy kolor wódki, który daje jej pasemko drewna dębowego. Złocisty odcień wyróżnia się na tle tradycyjnie czystych wódek, przykuwa wzrok i wzbudza miłe skojarzenia z pierwszymi dniami wiosny. Osobiście sprawdź, w czym tkwi sekret wódki Dębowej Polskiej!

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA 40%
Twoja ocena
Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Treść jest chroniona prawami autorskimi.