DĘBOWA POLSKA KUFEREK SZCZĘŚCIA 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA KUFEREK SZCZĘŚCIA 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA ZŁOTA EDYCJA WHITE OAK 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA ZŁOTA EDYCJA WHITE OAK 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT KARAFKA W SZKATUŁCE 0,7L 40%

195,00 zł
SKU
DEBOW012

Wódka DĘBOWA POLSKA EXCELLENT to trunek o niezwykle delikatnym smaku, wyprodukowana dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom oraz szczególnej dbałości w procesie produkcji.

Dębowa Polska Excellence karafka w szkatułce to bajeczny pomysł na prezent – wywoła uśmiech na twarzy mamy, trafi w gust szefowej, uraduje ciocię. Na pierwszy plan wysuwa się drewniana szkatułka, która ma wbudowany magnes przeznaczony do otwierania.

Dlatego w drewnie nie zauważysz zamknięcia, co sprawia, że wygląda jeszcze bardziej elegancko. Piękna w swojej prostocie szkatułka kryje karafkę z delikatną polską wódką. W czym tkwi sekret jej smaku?

Elegancka Dębowa Polska Excellence karafka w szkatułce

Szukasz wódki rodem z kraju nad Wisłą, w 100% polskiej, naturalnej? Dębowa Polska spełni Twoje oczekiwania – wewnątrz smukłej karafki znajduje się czysta z krystalicznej wody, spirytusu zbożowego i nalewów roślinnych. Pozbawiona chemii i zbędnych dodatków, zachwyca subtelnym, przyjemnym dla podniebienia smakiem.

Dębowa Polska Excellence karafka w szkatułce pochodzi z bezpiecznego źródła, bo od polskiego producenta z ponad 40-letnim doświadczeniem. Firma Dębowa Polska wykorzystuje staropolskie receptury, w których głównym składnikiem jest dąb, symbol szlachetności, siły, dumy. Dlatego w wódce znajduje się pasemko dębu, które nadaje jej lekko drzewny posmak.

Drewniana szkatułka

Polskie składniki, dębowy wsad i ozdobna szkatułka sprawiają, że Dębowa Polska nadaje się na wyrafinowany prezent. Jej prestiż podnosi też karafka o smukłym kształcie, której zwieńczeniem jest zakrętka z jasnego drewna ozdobiona widocznymi usłojeniami. Dębowa Polska Excellence została dopracowana w najdrobniejszych detalach zarówno pod względem smaku, jak i szaty graficznej.

Drewniana szkatułka stanie się dekoracją w domu – ozdobi półkę, gablotę z alkoholami lub stolik. Można w niej nawet przechowywać biżuterię, zegarki, perfumy czy przybory do szycia. Zauważ, że historia Dębowej Polskiej Excellence nie musi się kończyć na przyjęciu!

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA EXCELLENT KARAFKA W SZKATUŁCE 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.