DĘBOWA POLSKA ZŁOTA EDYCJA BLACK OAK  0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA ZŁOTA EDYCJA BLACK OAK 0,7L 40%

DĘBOWA POLSKA GOLD CHERRY 0,7L 30% + TUBA

DĘBOWA POLSKA GOLD CHERRY 0,7L 30% + TUBA

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT W KARAFCE 0,7L 40 %

135,00 zł
SKU
DEBO0020

Dębowa Polska Excellent w karafce przywodzi na myśl kryształowe naczynie, które kojarzy się z luksusem. Karafki od wieków uznawano za synonim prestiżu i bogactwa, w epoce Cesarstwa Rzymskiego posiadali je najpotężniejsi władcy.

Teraz i Ty możesz podziwiać ekskluzywną karafkę w swojej gablocie z alkoholami lub podarować ją bliskiej osobie na prezent. Dębowa Polska Excellent w formie karafki powstała z myślą o najważniejszych okazjach.

Luksusowa Dębowa Polska Excellent w karafce

Wódka Dębowa Polska Excellent w procesie produkcji zostaje wzbogacona o krystaliczną wodę, najwyższej klasy spirytus zbożowy i naturalne wyciągi z wybranych roślin. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom cechuje ją delikatny smak, który przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Zwieńczeniem subtelnego smaku wódki Dębowa Excellent jest wsad z dębu, który nadaje czystej odległy, ale wyczuwalny drzewny posmak. O ten nieoczywisty smak zadbał założyciel marki Dębowa Polska, czyli Jerzy Markiewicz, który w latach 90. opracował recepturę opartą właśnie na aromatach wywodzących z lasu, w tym szlachetnego dębu, którą do dzisiaj może poszczycić się Dębowa Excellent.

Elegancka karafka rodem z królewskich dworów

Karafka Dębowa Excellent  wygląda iście królewsko, a jej ozdobą są minimalistyczne napisy w kolorze złota. Smukła karafka o łukowatych kształtach w pełni uwypukla słomkowy kolor wódki, który nadaje jej właśnie dębowy wsad.

Całość jest więc utrzymana w odcieniach bieli, złota i dębu, co tworzy spójność. Karafkę zdobi dębowa zakrętka, która jest nie tylko urocza, ale i sprawia, że otwieranie butelki przebiega jeszcze płynniej i bez wysiłku.

Dlatego wódka Dębowa Polska Excellent w karafce nadaje się jako przemyślany prezent zwłaszcza dla bliskiej sercu kobiety. Wywoła uśmiech na twarzy mamy, zachwyci przyjaciółkę, sprawi przyjemność szefowej.

A to wszystko w przyjaznej cenie na każdą kieszeń. Dębowa Polska Excellent trafi w nawet najbardziej wyrafinowane gusta!

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA EXCELLENT W KARAFCE 0,7L 40 %
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.