CAISTEAL CHAMUIS BLENDED MALT WHISKY 0,7L 46%

165,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
CAISTE002
Opis

Caisteal Chamuis Blended Malt Whisky – idealna do kolekcji

CAISTEAL CHAMUIS BLENDED MALT WHISKY to alkohol, który powinien pojawić się w każdej kolekcji whisky. Bez znaczenia jest wielkość i stopień zaawansowania kolekcjonowania whisky. Może to być niewielki, amatorski zbiór; może to być również niezwykle rozbudowana kolekcja przepełniona klasycznymi single Maltami. Caisteal Chamuis Blended Malt Whisky wpisze się w taki zbiór wręcz idealnie. Wszystko za sprawą niezwykłego charakteru i genialnego designu. Butelka i puszka świetnie ze sobą współgrają, dzieląc wspaniałą grafikę zdobiącą zarówno opakowanie, jak i etykietę. Rysunek podkreśla wyjątkowość napitku, a złote akcenty nadają mu niesamowitej elegancji. Tak wyglądająca blended whisky to klejnot koronny każdego zbioru dobrych alkoholi.

Whisky Caisteal Chamuis Blended Malt – siła i moc torfu

Caisteal Chamuis Blended Malt Whisky to trunek, który z pewnością pokocha pewna grupa osób. Są to ludzie uwielbiający whisky mocno torfowe, dymne. Proces produkcji jest dość złożony. Na samym początku Single Malty leżakują w beczkach nazywanych Hogsheads. Po zmieszaniu trunek umieszcza się w mniejszych beczkach, o pojemności 200 litrów. Są to beczki po Bourbonie, które nadają alkoholowi niezwykłego charakteru i pomagają złagodzić ostre nuty torfowe. W zapachu Caisteal Chamuis Blended Malt Whisky zdominowane jest właśnie przez torf, dym i przyjemny, świeży akcent. W smaku oprócz torfu pojawia się nutka słodyczy z odrobiną wanilii. Trunek ten charakteryzuje się naturalnym kolorem – nie był barwiony karmelem, a butelkowany był bez filtracji na zimno.

Caisteal Chamuis Blended Malt – jak pić?

Niektórzy mówią, że whisky blended malt nadają się jedynie do picia w drinkach. Oczywiście, sprawdzają się w tym znakomicie – wystarczy odrobina coli czy sprite’a, spora ilość lodu i mamy fantastyczny napój, który świetnie sprawdzi się na imprezach. Jednak Caisteal Chamuis Blended Malt Whisky to klasa sama w sobie. Jest to wyjątkowa whisky, którą zaleca się pić solo, ewentualnie z odrobiną wody, by móc w pełni posmakować jej torfowych walorów. Świetny alkohol na każdą okazję, który ucieszy niejednego kolekcjonera.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 46%
Pojemność 0,7L
Producent CERVILLE INVESTMENTS SP Z O.O.
Kraj Szkocja
Identyfikator 5060033847008
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CAISTEAL CHAMUIS BLENDED MALT WHISKY 0,7L 46%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.