SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT 0,75L 12,5%

280,00 zł
SKU
COLLA001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

COLLARD-PICARD ROSE BRUT - Owocowy bukiet

SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT. Szampan musujący, wytrawny, pochodzący z Francji. Ten różowy szampan to mieszanka Pinot Noir i Pinot Meunier czerwonych odmian winogron. Dojrzewa on przez okres 18 miesięcy na specjalnie do tego etapu przystosowanych stojakach, aby nabrać odpowiednich walorów smakowych. COLLARD-PICARD ROSE BRUT wyróżnia się piękną, delikatnie różową barwą, musująca strukturą, która delikatnie pieści podniebienie podczas jego spożywania, ale również pełnią owocowego bukietu. Smak szampana przywołuje na myśl słodkie, czerwone owoce i świeżość cytrusów. Jest to alkohol lekki, radosny, który doskonale nadaje się jako aperitif. Najlepiej podawać go w wersji schłodzonej do 6 - 8 stopni Celsjusza, to właśnie wtedy wydobywa on z siebie najpiękniejsze nuty smakowe i zapachowe.

Tradycyjny sposób wytwarzania szampana

COLLARD-PICARD ROSE BRUT powstaje zgodnie z tradycyjną metodą produkcji. Po udanych zbiorach dorodnych, dojrzałych w słońcu winogron, poddawane są one uważnej selekcji, by pozostały z nich tylko te najlepszej jakości. Następnie winogrona te są tłoczone, aby wydobyć z nich jak najwięcej aromatycznego soku, który z kolei poddany zostaje podwójnej fermentacji. To, co wyróżnia się podczas etapów tworzenia szampanów, to właśnie podwójna fermentacja, która odbywa się na dwa różne sposoby. Pierwszy jej etap odbywa się w kadziach, a kolejny dopiero po przelaniu szampana do butelek. To właśnie wtedy dodaje się do trunku drożdży i cukru, a proces ten powoduje wystąpienie drugiej fermentacji. Co ciekawe, to właśnie podczas drugiej fermentacji, za sprawą drożdży i cukru, które pracując, zaczynają uwalniać dwutlenek węgla, szampan nabiera swoich specyficznych bąbelków.

Szampan COLLARD-PICARD ROSE BRUT najwyższej jakości

SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT. Oryginalny szampan pochodzący z Francji, kolebki najlepszej jakości win i szampanów. SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT smakuje wytrawnie, a zabutelkowany został z mocą 12,5% alkoholu. Szampan ten powstał z najwyższej jakości gron winogron, które porastają francuskie winnice. Jego lekki, świeży smak przywołuje na myśl ciepłe promienie słońca, a delikatność bąbelków przyjemnie pieści podniebienie każdego, kto skosztuje tego prawdziwego, doskonałego szampana.

Marka, która zachwyca swoją jakością

SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT powstaje w tradycyjnej, winiarskiej rodzinie, która utworzyła Champagne Collard Picard, doskonałe miejsce, z którego wypływają na świat najlepszej jakości szampany. Miejsce to położone jest w słynnej na cały świat Szampanii. Winnica pełna dorodnych owoców najlepszej jakości winogron posiada aż 15 hektarów. Spod skrzydeł marki wyłania się aktualnie osiem różnego rodzaju szampanów. COLLARD-PICARD ROSE BRUT to szampan, który zyskuje miano jednego z najlepszych szampanów w swojej kategorii. Doskonały trunek, który uświetni swoją obecnością niejedną, pełną klasy uroczystość.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Szampan Różowy Wytrawny
Zawartość alkoholu 12,5%
Pojemność 0,75L
Producent CHAMPAGNE COLLARD-PICARD
Kraj Francja
Identyfikator 3760223090055
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SZAMPAN COLLARD-PICARD ROSE BRUT 0,75L 12,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.