SAPER VODKA 3x0,2L 40%

159,00 zł
SKU
BARTEX009
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

SAPER VODKA - Alkohol z tradycjami

SAPER VODKA. Każdy człowiek wie, czym jest wódka. To wysokoprocentowy alkohol, który uzyskuje się poprzez mieszanie w odpowiednich proporcjach spirytusu rektyfikowanego i wody. Wódka może być czysta albo smakowa. Z reguły zawartość alkoholu etylowego w wódce wynosi nie mniej niż 37,5% objętości, jednak zwykle jest to 40% objętości. Surowce wykorzystywane do produkcji wódek to głównie produkty pochodzenia rolniczego - zboża lub ziemniaki. W sensie historycznym wódkami określało się alkohole uzyskiwane na bazie alkoholu destylowanego, który to pozyskiwało się z przerobu płodów rolnych. Etapy produkcji wódki to głównie oczyszczanie surowców, parowanie, które ma na calu upłynnienie skrobi zawartej w produktach, zacieranie - czyli rozkład skrobi do cukrów, fermentacja cukrów przeprowadzana przez drożdże, sama destylacja, rektyfikacja, mieszanie powstałego już spirytusu z wodą, kolejno filtracja i na końcu rozlew alkoholu.

SAPER VODKA 3x0,2L - zestaw wyjatkowy

Nie można zaprzeczyć, że wódka to istotny element kultury. Pojawia się ona w dawnych, jak i współczesnych obrzędach, tradycjach, a nawet w utworach literackich. Jej sposób produkcji i spożywania to pewnego rodzaju dziedzictwo kulturowe. SAPER VODKA to zestaw wódek polskich o trzech różnych smakach, zamkniętych w butelkach o pojemności 0,2l. Produkowana jest ona ze spirytusu zbożowego, który jest czterokrotnie destylowany. Dodatkiem do wódki są tu soki zagęszczane w trzech różnych smakach oraz mieszanki i esencje ziołowe. SAPER VODKA cechuje się fantastycznym opakowaniem i nietuzinkowymi butelkami. Doskonale nadaje się jako prezent, ponieważ ozdobne butelki robią naprawdę imponujące wrażenie.

SAPER VODKA 3x0,2L - Na prezent i dla własnej przyjemności

SAPER VODKA 3x0,2L to trzy rodzaje wódek smakowych - gruszkowa, żurawinowa i ziołowa gorzka. Wszystkie trzy butelki wypełnione trzema różnymi rodzajami wódek stworzone zostały na wzór wojskowych granatów, by podkreślić nietuzinkowy smak i wybuchowość tego mocnego alkoholu. Ta edycja limitowana SAPER VODKA 3x0,2L to idealny pomysł na wszelkiego rodzaju prezenty dla przyjaciół czy też rodziny. W naszym sklepie FORFITER exclusive kupisz zestaw SAPER VODKA w doskonałej cenie jak i najlepszej jakości. Jesteśmy firmą, która stawia przede wszystkim na jakość posiadanych alkoholi. Wejdź na naszą stronę internetową i dokonaj zakupu, a wyślemy twoje zamówienie nawet w ciągu 24h!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,2L
Producent BARTEX
Kraj Polska
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SAPER VODKA 3x0,2L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.