CHOYA KOKUTO LIKIER 0,72L 14%

CHOYA KOKUTO LIKIER 0,72L 14%

LHERAUD PECHE AU COGNAC LIQUEUR 0,5L 21%

LHERAUD PECHE AU COGNAC LIQUEUR 0,5L 21%

LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR 0,5L 21%

210,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
LHER007

Wieloletnia walka o własną firmę

LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR. Jest to likier wyprodukowany z najsłodszych owoców zbieranych z nasłonecznionych wzgórz Francji. Powstaje on na bazie koniaku Lheraud, co sprawia, że jego smak jest absolutnie wyjątkowy. Rodzina Lcheraud już od wielu, wielu lat zajmuje się uprawą winorośli w regionie Charente. Już w 1680 roku Alexandre Lheraud założył pierwszą winnicę w Lasdoux, które jest malenkim miasteczkiem położonym w samym sercu najsłynniejszego regionu Cognac. Lecz to nie koniec historii. 100 lal później posiadłośc powiększyła się o 12 hektarów winnic i minęło niemal kolejne 100 lat, gdy Eugene Lheraud wyposażył winnice w pierwsze alembiki, a to po to, by rozpocząć tworzenie koniaków.

Najwyższej jakości koniak LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR

Przez kolejne pokolenia, aż do roku 1970 winnice powiększały się stopniowo poprzez czynione przez kolejnych spadkobierców inwestycje. To wszystko działo się po to, by osiągnąć łączny areał aż 80 hektarów winnic! Obecnie firma ta zarządzana jest przez Guy Lheraud. To właśnie Guy zdecydował się na ten odważny, wielki krok w całej historii firmy. Niegdyś firmy produkujące koniak były podporządkowane wielkim koncernom, które trzymały pieczę nad sprzedażą tych alkoholi. Tak że było z firmą Lheraud. Wielka zmiana tej sytuacji nastąpiła dopiero w roku 1970, kiedy to Guy zdecydował się na zbudowanie własnej marki. I choć decyzja ta była ryzykowna i niepewna, do dziś dnia jego wielka posiadłość nieustannie poszerza swoją sprzedaż, a koniak LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR dzięki swojej wybitnej jakości i klasie posiada porządną reputację. Stał się on również dostawcą do wielu prestiżowych odbiorców na wszystkich najważniejszych rynkach świata.

Ogromna kolekcja wybornych alkoholi

Lheraud, mimo tego, że produkuje całą gamę swoich produktów, stał się najbardziej sławny właśnie za sprawą koniaku - koniaków rocznikowych i koniaków XO. Te drugie, to trunki wyjątkowe, bowiem minimum 30-letnie. Oprócz koniaków w ofercie tej marki znajdują się również znakomite Pineau de Charentes i ogromna kolekcja rocznikowych armaniaków. Firma Forfiter doskonale wie, jakie alkohole sa najlepszej jakości, dlatego też z powodzeniem można kupić na stronie internetowej Forfiter Exclusive najlepszy koniak LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR.

Więcej informacji
Rodzaj Likier Na Bazie Koniaku
Zawartość alkoholu 21%
Pojemność 0,5L
Producent LHERAUD
Kraj Francja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LHERAUD ORANGE AU COGNAC LIQUEUR 0,5L 21%
Twoja ocena
Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Treść jest chroniona prawami autorskimi.