KONIAK GODET XO TERRE 0,7L 40%

550,00 zł
SKU
GODET009
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

KONIAK GODET XO TERRE. W niezwykłej kolekcji koniaków spod znaku Godet, ten wyróżnia się w sposób szczególny. Oprócz wspaniałego trunku, otrzymujemy również butelkę o niezwykłym kształcie – przypominającą wręcz małe dzieło sztuki.

KONIAK GODET XO TERRE - Kwintesencja jakości i smaku Godet

O Godet XO Terre producent mówi, że to koniak, który uosabia charakter winnic należących do rodziny od XVI wieku. Nie jest to stwierdzenie ani przypadkowe, ani wygórowane.

Terre zawiera w sobie bowiem destylaty z owoców uprawianych w różnych winnicach należących do rodziny Godet, niemal we wszystkich subregionach, w których firma ulokowała swoje niezwykłe winorośle: Fins Bois, Bons Bois Borderies, Grande Champagne, Petite Champagane, Bois Ordinaires.

Koniak Godet XO Terre – wyjątkowy trunek 

Finalny produkt ma przepiękny kolor – złotawego bursztynu z ciemniejszymi, mahoniowymi przebiciami. W takiej butelce to istotna cecha, szczególnie, że tym razem opatrzono ją złotą etykietą i złotą zakrętką. Całość tworzy bardzo elegancką kompozycję.

Aromat przynosi nuty świeżych kwiatów i owoców – to wrażenie jednak szybko ustępuje, ponieważ z tła wyraźnie przebijają przyprawy, zwłaszcza intensywny cynamon. W ustach wyczuwalne przede wszystkim owoce podbite przyjemną dębiną. Finisz jest długi, pełen owocowego charaktery, lekko doprawiony akcentami pieprzu.

Godet XO Terre to koniak zdecydowany, wypełniony smakiem. Silnie nawiązuje do tradycji, które rodzina Godet pielęgnuje już od piętnastu pokoleń. Tworząc go, inspirowano się bogactwem natury, różnorodnością plonów, ale też procesem, który pozwala osiągać znakomite rezultaty.

Bez pośpiechu, z uwzględnieniem wiedzy, doświadczenia i wspaniałej historii firmy, która w przeszłości dostarczała swoje trunki na francuski dwór królewski. Dziś natomiast rozpoznawana jest na całym świecie.

KONIAK GODET XO TERRE - Koniak z historią

Godet to synonim doskonałego smaku, najwyższej jakości, alkoholi, które stanowią idealny mariaż tradycji z nowoczesnym podejściem do ich tworzenia i wprowadzania na rynek. Firma nie zamyka się w swojej historii, ale nieustannie stara się tworzyć trunki, które będą odpowiedzią na potrzeby współczesnych smakoszy.

Poznaj wspaniały koniak Godet XO Terre i ciesz się najwyższą jakością w przepięknej oprawie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Koniak XO
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent GODET
Kraj Francja
Identyfikator 3278480629128
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KONIAK GODET XO TERRE 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.