JURAJSKIE SŁODKI DRWAL 0,5L 6,8%

11,50 zł
SKU
JURAJ012
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Jurajskie Słodki Drwal – prawdziwie naturalne

JURAJSKIE SŁODKI DRWAL to fantastyczne piwo dla fanów naturalnych, leśnych aromatów. Butelka prezentuje się znakomicie – klasyczny brąz fantastycznie łączy się z nietuzinkową grafiką w odcieniach koloru niebieskiego. Jurajskie Słodki Drwal prezentuje się znakomicie i zachęca do skosztowania tego wybitnego piwa – z pewnością warto mu poświęcić parę łyków, a może nawet paręnaście. To idealny napój dla osób, którym w smaku i zapachu dobrego piwa nie będzie przeszkadzać mocno wyczuwalny akcent miodu czy sosnowego igliwia. To piwo dla prawdziwego drwala, ale o słodkim usposobieniu.

Jurajskie Słodki Drwal – rześkie i leśne

Jurajskie Słodki Drwal to piwo jasne, dolnej fermentacji, niefiltrowane. Wyróżnia się wspaniałą, pomarańczową barwą i gęstą, solidną pianą. W jego składzie znajdziemy słody jęczmienne, takie jak pilzneński czy Caramel Pale. Występuje tutaj również wspaniały miód spadziowy pochodzący z rezerwatu przyrody Mójka na Podgórzu Dynowskim. Kompozycję dopełnia kwaskowy sok z cytryny oraz dodatek igieł sosny zwyczajnej. To wspaniałe połączenie tworzy niezapomniany smak i aromat. Zarówno miód jak i sosna są mocno wyczuwalne, a dodatek cytryny sprawia, że piwo staje się niezwykle rześkie i fantastycznie dobrze pijalne. Jurajskie Słodki Drwal to piwo zarówno dla drwala, jak i dla każdego, kto lubi nietypowe połączenia smaków, szczególnie w przypadku piwa.

Jurajskie Słodki Drwal – idealne na ciepłe i zimne dni

Jurajskie Słodki Drwal to piwo o zaskakującym usposobieniu. Mogłoby się wydawać, że trunki miodowe będą ciężkie i słodkie, przez co ich pijalność spadnie – szczególnie latem. Nic bardziej mylnego. Całą sytuację ratuje tutaj dodatek cytryny i igieł sosnowych. Dobrze schłodzone przyjemnie orzeźwi i pozwoli przenieść się w leśne klimaty. Jurajskie Słodki Drwal również zimą sprawdzi się znakomicie. W końcu połączenie miodu i igliwia świetnie wpłynie na nasze samopoczucie po zakończeniu chłodnego, deszczowego dnia. Taka kombinacja to także idealne rozwiązanie odpornościowe – gdy zbliża się przeziębienie, nic tak dobrze nie wpływa na organizm jak grzane piwo z dodatkiem miodu, cytryny i sosny. Jurajskie Słodki Drwal z pewnością osłodzi dni spędzone w łóżku z zatkanym nosem!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Smakowe
Pojemność 0,5L
Producent BROWAR NA JURZE
Kraj Polska
Identyfikator 5905331026956
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JURAJSKIE SŁODKI DRWAL 0,5L 6,8%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.