J.A. BACZEWSKI WÓDKA 0,7L 40% W SKRZYNCE DREWNIANEJ

130,00 zł
SKU
SK-BACZ-0001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

J.A. BACZEWSKI WÓDKA W SKRZYNCE DREWNIANEJ, wódka z ziemniaków, oddaje cały smak i charakter swojej ojczyzny, w tym subtelną słodycz krystalicznego trunku, które pozostają na podniebieniu.

Historia tej wódki i zaczęła się w 1782 roku, więc to wiekowy alkohol, który na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego smakosza. Ten produkt zawiera nie tylko wyborny alkohol, ale i piękną orzechową skrzynkę – idealny prezent dla bliskiej osoby!

Wódka z wiekową tradycją

Wódka Baczewski to jedna z najczęściej nagradzanych wódek, w tym na najbardziej prestiżowym konkursie World Spirits Award. Wódka wytwarzana z ziemniaków jest często uważana za wyższą jakość niż te wytwarzane z innych źródeł, takich jak pszenica czy żyto. Powodem tego jest to, że ziemniaki mają mniejszą ilość enzymów, co nadaje im gładszy smak i delikatniejszy aromat.

Najstarsza wzmianka o wódce z ziemniaków znajduje się w patencie wydanym przez cara Piotra Wielkiego w 1721 r., w którym wspomniano, że wódkę można wytwarzać z ziemniaków lub soku brzozowego. I właśnie tego wieku sięga wódka J.A. Baczewski, która od 1782 roku cieszy podniebienia.

Wódka ziemniaczana a wódka zbożowa

Wódka J.A Baczewski to ziemniaczany trunek, gładki, łagodniejszy, aromatyczniejszy. Jaka jest różnica między wódką ziemniaczaną a zbożową? Chociaż pierwsza z nich wytwarzana jest z ziemniaków, a druga ze zbóż, zazwyczaj obie są destylowane w procesie fermentacji.

Większość wódek zbożowych jest produkowana z żyta, pszenicy lub kukurydzy. Natomiast wódka ziemniaczana często jest o wyższej zawartości alkoholu, niektórzy wyczuwają jej ziemniaczany posmak, co czyni wódkę atrakcyjną.

Perfekcyjny upominek

Elegancka skrzynka sprawia, że ten produkt powstał z myślą o podarunkach dla bliskich. Poza tym alkohol ma niską kaloryczność i jest bezglutenowy. Nie zawiera również nadmiaru cukru, co czyni go idealnym dla osób będących na diecie. Dlatego J.A. BACZEWSKI WÓDKA W SKRZYNCE DREWNIANEJ to prezent dla każdego!

Sprawdź produkt J.A. Baczewski

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ALVATER GESSLER J.A.BACZEWSKI
Kraj Polska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:J.A. BACZEWSKI WÓDKA 0,7L 40% W SKRZYNCE DREWNIANEJ
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.