HOPLALA PIĘKNA MĄDRA ZDOLNA 0,5L 5%

11,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
HOP010
Opis

HOPLALA PIĘKNA MĄDRA ZDOLNA. Rześkie piwo z dodatkiem płatków owsianych. Jedna z klasycznych propozycji Browaru Hoplala, który oferuje już kilkanaście interesujących produktów i wciąż rozwija swoją ofertę.

Browar tworzony przez kobiety, piwo dla każdego

Ciekawostką jest fakt, że to browar stworzony i prowadzony przez kobiety – pięć przedsiębiorczych przyjaciółek, które z pasji do rzemieślniczego piwa postanowiły stworzyć napoje mające szansę zasmakować każdemu.

Całej inicjatywie przyświeca miłość do tego, co naturalne, polskie i świeże. Bogactwo aromatów i smaków w piwach spod znaku Hoplala to efekt wykorzystywania wysokiej jakości składników, w tym również pełnych zapachów przypraw i świeżych owoców oraz zastosowania tradycyjnych metod warzenia.

HOPLALA PIĘKNA MĄDRA ZDOLNA - kreuje trendy

Znakomitym pomysłem jest też próba promowania piwa jako napoju, który w wielu sytuacjach może zastąpić wino. To napój nie tylko na spotkanie przy grillu czy podczas upalnego dnia na działce. Serwuj wspaniałe piwo rzemieślnicze tak, jak polecają założycielki browaru Hoplala – na przyjęciach, w tym weselnych, na piknikach, podczas spotkań z przyjaciółmi, gdy degustujecie sery, wędliny lub wspólnie gotujecie. Piwo ma niższą zawartość alkoholu, zdecydowanie lepiej orzeźwia, a paleta propozycji to bardzo szeroki wybór smaków.

Oferta browaru Hoplala dzieli się zasadniczo na trzy kategorie: klasyki, piwa leżakowane z owocami oraz edycje limitowane. Piękna Mądra Zdolna należy do tej pierwszej grupy. To pale ale – złoty trunek warzony przy użyciu międzykontynentalnej mieszanki trzech chmieli: Marynka, Motueka, Cascade. Zastosowano słody: Pale Ale, Pilzneński, Monachijski, Karmelowy Jasny.

HOPLALA PIĘKNA MĄDRA ZDOLNA - Klasyczne połączenia

Hoplala Piękna Mądra Zdolna jest piwem pasteryzowanym, niefiltrowanym, z naturalnym osadem drożdżowym. To napój o owocowym aromacie, orzeźwiający. Delikatna goryczka i zbalansowana słodowość to rzeczywiście klasyczne połączenie w tym stylu – bardzo uniwersalne, może przypaść do gustu zarówno osobom, dla których piwo nie jest pierwszym wyborem, jak i tym, które na co dzień szukają bardziej zdecydowanych smaków.

Nazwa doskonale oddaje charakter tego piwa: Piękna, Mądra, Zdolna – trudno się oprzeć!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Pale Ale
Pojemność 0,5L
Producent BROWAR HOPLALA
Kraj Polska
Identyfikator 5906874239032
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HOPLALA PIĘKNA MĄDRA ZDOLNA 0,5L 5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.