HELL OR HIGH WATER XO RUM 0,7L 40%

215,00 zł
SKU
HELL001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

HELL OR HIGH WATER XO RUM. Oto trunek, którego powstanie jest po trosze zabawną, po trosze pełną powagi opowieścią. Najlepiej słuchać jej ze szklaneczką doskonałego rumu.

Niezwykła historia drogi na szczyt

Stosunkowo niedługa historia firmy produkującej Hell or High Water Rum sięga raptem kilkanaście lat wstecz, wtedy to dwóch przyjaciół postanowiło wprowadzić na rynek wysokiej jakości alkohol. I choć dopuszczali myśl o tym, że w ich działalności nie może zabraknąć dystansu do siebie i poczucia humoru, wiedzieli też, że to niezwykle poważne przedsięwzięcie i muszą dołożyć wszelkich starań, by ich produkt był traktowany bardzo serio. Do planowania i realizacji tego procesu zaprosili grupę wybitnych specjalistów. Mimo przeciwności, również losowych, udało im się stworzyć zespół pasjonatów, którzy napisali tę niezwykłą historię wspólnie. Wzloty i upadki zdarzały się przez kilka lat, ale konsekwentnie dążyli do celu. Ukoronowaniem tych starań był zdobyty w 2018 roku tytuł Top Ten Trending Rum. To plebiscyt, w którym spośród rumów z całego świata wybierana jest najciekawsza dziesiątka.

Utytułowany rum

Spektakularny sukces dla tak młodej marki, prawda? Ale taki właśnie jest ten produkt – wyjątkowy. Również po tej nagrodzie zdarzały się w firmie sytuacje, które stawiały pod znakiem zapytania jej dalsze funkcjonowanie. Ale jakościowy produkt bronił się sam. Jego nazwa wydaje się znamienna: wyrażenie hell or high water w wolnym tłumaczeniu oznacza: bez względu na wszystko. I tak właśnie działają  twórcy tego rumu – nie poddają się, oferując miłośnikom wysokoprocentowych trunków niepowtarzalny, znakomity smak.

Dla wiecznych optymistów

Dla tych, którzy nie upadają na duchu w obliczu przeciwności losu, dla optymistów, zdeterminowanych i wytrwałych. Olli Hietalahti i Jouko Laune, twórcy marki, proponują rum, który przypomina o sile uśmiechu i znaczeniu przyjaźni. Stylowe, czarne opakowanie. W butelce mieszanka starannie wyselekcjonowanych rumów z Barbadosu, Trynidadu, Jamajki i Gujany. W smaku wyczuwalne są tropikalne owoce, przyprawy używane do wypieków, brązowy cukier. Doskonały do delektowania się, picia wyłącznie z lodem.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Rum XO
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent ONE EYED SPIRITS
Kraj Karaiby
Identyfikator 6430043099183
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HELL OR HIGH WATER XO RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.